Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Długość gry poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy informacje ile czasu zajmuje przejście gry Śródziemie Cień Wojny. Dowiesz się jak długa jest podstawowa kampania, ile czasu mogą zająć Wojny Cieni, oraz jak bardzo czasochłonne jest odblokowanie platynowego trofeum.

1 - Śródziemie Cień Wojny: Długość gry - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
  1. Ukończenie głównej części kampanii powinno ci zająć około 20 godzin. Składają się na nią prolog oraz trzy główne akty / rozdziały, które kończą się walką z finałowym bossem. Zaliczenie wszystkich tych etapów pozwoli ci obejrzeć pierwsze zakończenie gry.
  2. Czwarty akt to długi epilog, który początkowo nazywany był Wojnami Cieni. W akcie tym bierze się udział w serii wymagających starć z atakowania i bronienia fortec. Wojny Cieni początkowo zakładały bardzo długi grind po to żeby zaliczyć ich wszystkich 10 etapów i obejrzeć prawdziwe zakończenie. Sytuacja zmieniała się po premierze gdy usunięto z Cienia Wojny wszystkie mikrotransakcje i dokonano ważnych zmian w balansie rozgrywki. Tryb ten można teraz szybciej zaliczyć i jest on mniej wymagający. Mimo wszystko licz się z tym, że na rozgrywaniu Wojen Cieni spędzisz prawdopodobnie kilkanaście godzin.
  3. Zdobycie platyny nie zajmie ci dużo dodatkowego czasu po tym jak uporasz się ze wszystkimi misjami fabularnymi oraz ukończysz epilog / Wojny Cieni. Do wykonania pozostaną m.in. specyficzne trofea dotyczące zarządzania własną orków, czy osiągnięcia dotyczące docierania do (łatwo dostępnych) znajdziek. Odblokowanie platynowego trofeum powinno ci zająć w sumie około 40 godzin.
  4. Śródziemie Cień Wojny posiada dwa duże dodatki fabularne - Ostrze Galadrieli oraz Pustkowie Mordoru. Każde z tych DLC jest w stanie wydłużyć całkowity czas rozgrywki o kilka godzin.