Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ziemia niczyja | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Udaj się z Baranorem na walkę z wodzem Orków.

Możesz wydawać Baranorowi rozkazy, by zabijał orków. - Ziemia niczyja | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Możesz wydawać Baranorowi rozkazy, by zabijał orków.
  1. Baranor chce pokazać orkom, że armia Gondoru nie zamierza bezczynnie czekać w mieście. Udaj się z mężczyzną w kierunku złotego znacznika. Po drodze czeka sporo samotnych orków - możesz wydać towarzyszowi rozkaz, by zaatakował wrogów z ukrycia.
  2. Kontynuuj drogę i uruchom tryb widzenia upiora, by odszukać ślady na ziemi. Idź za nimi - po drodze czeka dość spora grupka orków. Wrogów warto eliminować lub starać się niepostrzeżenie ich omijać, by ułatwić sobie nadchodzącą walkę.
Skorzystaj z ataków z ukrycia, by łatwo pokonać tego kapitana. - Ziemia niczyja | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Skorzystaj z ataków z ukrycia, by łatwo pokonać tego kapitana.
  1. W końcu dotrzesz do orka, który jest twoim celem. To łowca - nowy typ wroga, który strzela z kuszy i stara się trzymać spory dystans. Wróg dodatkowo będzie dosiadał karagora, co utrudni pojedynek. Przed walką, postaraj się oczyścić miejsce potyczki z obecności zbędnych orków.
  2. Jeśli chodzi o walkę z wodzem, to będzie ona dużo trudniejsza, niż zwyczajne walki z kapitanami. Pamiętaj, że wodzowie są silniejsi, posiadają więcej unikalnych umiejętności i zazwyczaj są odporni na niektóre typy ataków.
  3. W tym przypadku, wróg jest bardzo wrażliwy na ataki z ukrycia, które go ogłuszają i powodują, że przez chwilę możesz go atakować. Wykorzystaj to - jeśli pojedynek będzie za trudny, zgub trop orków, wyskocz na wieżę i wykonuj powietrzne ataki z zaskoczenia.
  4. W walce będzie obecny Baranor, który będzie sobie znakomicie radził. Wykorzystaj jego asystę i uśmierć wodza, a misja dobiegnie do końca.