Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ogień i furia | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Wytrop i ostatecznie pokonaj Helma.

1 - Ogień i furia | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
  1. Wraz z Eltariel ścigacie Helma, który zbiegł po nieudanym oblężeniu Seregost. Biegnijcie przed siebie, a natkniecie się na draka. Postaw na ataki z łuku i celuj w paszczę stwora, a szybko poradzisz sobie z zagrożeniem.
  2. Po walce biegnij dalej za Eltariel, a tym razem napadną was dwa draki. Walka będzie podobna do poprzedniej, z tym, że będziesz musiał unikać większej ilości ataków. Zazwyczaj jeden wróg zlatuje na ziemię, a drugi atakuje ognistymi kulami, co może być bardzo męczące. Staraj się mierzyć z łuku w głowę bestii, co zada sporo obrażeń.
Najpierw pokonaj draki, a potem zajmij się Helmem. - Ogień i furia | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Najpierw pokonaj draki, a potem zajmij się Helmem.
  1. Po walce idź za Eltariel, a dotrzecie do Helma. Ataki wroga są identyczne jak poprzednio, choć walka będzie bardzo trudna - do wroga dołącza dwa draki. Czeka cię mnóstwo uników, turlaj się cały czas i staraj się najpierw ubić powietrzne kreatury.
  2. Gdy sytuacja w powietrzu się trochę uspokoi, będziesz mógł skupić się na Helmie. Postępuj tak jak poprzednio, a wezwanie jego ghuli kontruj z pomocą wybuchowych strzał. W końcu wróg zostanie pokonany, a ty poznasz jego przeszłość.
  3. Kolejny upiór pierścienia został pokonany, a misja zostanie zakończona sukcesem.