Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Upadek - solucja poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Solucja, opis przejścia

Zadania: Szeloba

Cel główny: Spróbować obronić Minas Ithil przed atakiem wroga.

Uwaga! Jest to zadanie kończące pierwszy akt przygód i po jego zakończeniu na jakiś czas pożegnamy się z Minas Ithil. Warto więc poświęcić czas, by np. otworzyć Drzwi Ithildinu itp.

Musisz wytrzymać oblężenie wroga. - Śródziemie Cień Wojny: Upadek - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz wytrzymać oblężenie wroga.
  1. Kolejna wizja Szeloby zdradzi ci ponurą prawdę - Castamir jest zdajcą! Udaj się do Minas Ithil, a będziesz świadkiem wielkiej ofensywy sił Saurona. Nie pozostaje ci nic innego jak rzucić się do desperackiej obrony, choć siły wroga są znacznie większe.
  2. Twoim zdaniem początkowym jest bronić się na dziedzińcu przez 2 minuty. Dodatkowo, celem opcjonalnym jest zdobyć mnożnik przynajmniej 20 celnych ciosów. Wrogów jest pełno, więc celów do ukończenia zadanie na pewno nie zabraknie.
  3. Rzuć się do walki, choć uważaj na strzał katapult (czerwony okręg na ziemi) i uważaj na Olog-hai. Możesz z powodzeniem używać ataków glewią i w razie potrzeb wysysać wrogów, by uleczyć się.
  4. Po wyznaczonym czasie zjawi się silny kapitan kierujący szturmem. W tym momencie powinieneś posiadać naładowany elfi szał - użyj go, by szybko wyeliminować wroga. Dodatkowo, do walki dołączy drak, który będzie ział ogniem i raził cię z dystansu. Walka może być dość trudna więc postaraj się jak najszybciej ją zakończyć, zabijając wrogiego kapitana.
Kluczem do zwycięstwa jest kontrowanie ataków wroga i częste uniki. - Śródziemie Cień Wojny: Upadek - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Kluczem do zwycięstwa jest kontrowanie ataków wroga i częste uniki.
  1. Po walce czeka cię długa cutscenka i trafisz do wielkiej sali, gdzie czeka cię walka z Nazgulami. Czeka cię walka z pięcioma wrogami na raz i wymaga ona pewnej strategii. Po pierwsze nie szarżuj na wrogów - mają przewagę liczebną i szybko cię zabiją. Aby ich pokonać postaw na naciskanie odpowiednich przycisków na ekranie, co spowoduje szybkie kontry/uniki.
  2. Dopiero gdy któryś z nazguli znajdzie się blisko, zacznij atakować go klasycznymi atakami, choć cały czas przygotuj się, by np. nacisnąć przycisk odpowiedzialny za kontrę. Gdy któryś z wrogów będzie osłabiony, możesz go odesłać i tym samym ułatwić sobie walkę.
  3. Gdy cała piątka wrogów zostanie pokonana, czeka cię długa cutscenka i obudzisz się jaskini, tuż obok swojej wybawczyni - Eltariel. Twoim zadaniem jest biec za elfką, aż dotrzecie do Szeloby. Gdy dotrzecie na miejsce, czeka cię kolejna wstawka filmowa, po której misja i pierwszy akt przygody dobiegnie do końca.