Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cena wojny | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Uratuj pojmanych żołnierzy z Gondoru.

1 - Cena wojny | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
  1. Spotkaj się z Baranorem, a opowie ci o planie ratunkowym. Najpierw pokonaj wszystkich najbliższych przeciwników i uratuj pierwszego żołnierza. Teraz możesz spokojnie wybrać kolejny cel, któremu pospieszysz na ratunek.
  2. W obozowisku znajdziesz masę orków, choć wielu z nich możesz zabić z ukrycia. Staraj się najpierw osłabić trochę wrogów z pomocą np. wybuchów. Dobrze jest również zdominować trochę kuszników, bo przydadzą się w nadchodzącej potyczce.
  3. Gdy uratujesz wszystkich żołnierzy, zjawi się kapitan orków, który jak się okazuje pojmał Baranora. To dość niefortunny bieg wydarzeń - rzuć się na kapitana i pokaż mu, że popełnił poważny błąd.
Musisz pokonać dwóch kapitanów. - Cena wojny | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz pokonać dwóch kapitanów.
  1. Po chwili dołączy do walki drugi kapitan, a więc czeka cię walka z dwójką oponentów na raz. Dobrze wezwać swojego przybocznego lub uruchomić elfi szał, by szybko wyeliminować wrogów.
  2. Gdy wygrasz pojedynek z kapitanami, misja dobiegnie do końca. Niestety, Baranor nie został uratowany, choć na jeszcze pospieszymy na ratunek dzielnego kapitana!