Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zguba | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Bruz

Cel główny: Ocal Strażnika (Ranger).

Musisz pokonać dzikie karagory. - Zguba | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz pokonać dzikie karagory.
  1. Bruz porwał Strażnika i czas go uwolnić. Twoim zadaniem jest dotrzeć do miejsca, w którym ostatnio widziano Strażnika. Aby tam dotrzeć, musisz przejść przez sporą liczbę orków. Jeśli chcesz, możesz przejść misję klasycznie - atakując wrogów i poruszając się powoli ku celowi. Jednak szybką metodą jest zdominowanie karagora i szybka pogoń w wyznaczone miejsce.
  2. Gdy dotrzesz w wyznaczony punkt, rozpocznie się scenka i zjawi się Bruz. Jak się można było domyślić, ork chciał cię zwabić w to miejsce i teraz jesteś zmuszony do walki z grupką dzikich karagorów.
  3. Walka może być bardzo trudna, jest jednak pewne obejście, które bardzo ułatwi ci walkę. Wystarczy, że posiadasz umiejętność Jeździec cienia i ulepszenie Samiec Alfa. Pokonaj jednego z karagorów i użyj umiejętności, by szybko zdominować bestię. Dzięki temu, wszystkie karagory automatycznie zostaną zdominowane, co praktycznie zakończy potyczkę.
  4. Pokonaj pozostałą grupkę przeciwników, a czeka cię kolejna cutscenka. Misja dobiegnie do końca, choć Bruz umknął!