Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 15 grudnia 2011, 11:43

Play zawartość Numeru Extra 02/2011

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

W nowym numerze PLAYA Extra wielki ranking najbardziej oczekiwanych gier jakie pojawią się w 2012 roku! Do wydania dołączamy prezent: cztery plakaty i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, filmami i dodatkami!

Końcówka tego roku była dla graczy po prostu epicka. Z tygodnia na tydzień dosłownie zasypywały nas tytuły z najwyższej półki. W tej chwili sytuacja nieco się uspokoiła. I dobrze – w końcu kiedyś trzeba te wszystkie hity ograć! Ale, jak się okazuje, czasu nie ma zbyt wiele, bo za rogiem czekają kolejne wspaniałe gry i wszystko wskazuje na to, że poświąteczny sezon ogórkowy tym razem będzie wyjątkowo krótki.

Rok 2012 przyniesie wiele gier – tych, na które czekamy już od lat i tych, które mimo, że nie są sequelami mają szansę totalnie nas zauroczyć. Już niebawem, bo w lutym zagramy w remake kultowej serii Syndicate i rozerwiemy wrogów demonicznymi maskami w The Darkness II, z kolei w marcu spróbujemy uratować ziemię wraz z komandorem Shepardem w Mass Effect 3. Kolejne miesiące przyniosą ogromne emocje fanom gangsterskich klimatów za sprawą Grand Theft Auto V, a miłośnicy mrocznych klimatów i zbierania lootu dostaną wreszcie upragnione Diablo III. To także rok, w którym zagramy w Assassin’s Creed 3, antybohaterskie Prototype 2 i spędzający sen z powiek fanom strategii Starcraft 2: Heart of the Swarm. A jeśli dopisze nam szczęście może zagramy nawet w Wiedźmina 3… Zdecydowanie będzie w co pograć! A przedzieranie się przez gąszcz nowych produkcji ułatwi przygotowany przez redakcję PLAYA, ogromny ranking najciekawszych tytułów, w które odpalimy jeszcze przed zaplanowanym przez Majów końcem świata. Prezentujemy w nim najświeższe informacje o grach, sprawdzamy czego się po nich spodziewać, przypominamy o dacie premiery.

Poza artykułami o grach mamy dla Was aż cztery plakaty z gier, w tym Diablo III i Mass Effect 3! Do numeru dołączamy też inny prezent – dodatkowe czasopisma i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Pełny spis treści poniżej. PLAY Extra 2/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł.

PEŁNY SPIS TREŚCI PLAYA EXTRA 2/2011

RAPORT

Hity, na które czekamy

Assassin’s Creed 3

Diablo III

Far Cry 3

Game of Thrones: A Song of Ice and Fire

Grand Theft Auto V

Mass Effect 3

Prototype 2

Syndicate

StarCraft II: Heart of the Swarm

The Darkness II

Tom Clancy’s Rainbow 6: Patriots

Wiedźmin 3

World of Warplanes

4 PLAKATY

Diablo III

Mass Effect 3

Far Cry 3

Starcraft II: Heart of the Swarm

PREZENT

2 płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami