Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 17 listopada 2005, 14:07

Play zawartość Numeru 12/2005

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Od dziś w sprzedaży w kioskach i salonikach prasowych leży nowy, grudniowy numer PLAYA. Z dwóch okładek - bo w tym miesiącu znów mamy edycję DVD - patrzą dwie postacie które mocno mieszają w grach końca tego roku. Na jednej - Harry Potter, który przenosi Turniej Trójmagiczny z Czary Ognia do komputerów. A my już w niego graliśmy! Na drugiej okładce, wersji DVD, policjantka z Need for Speed Most Wanted daje znak do zatrzymania się. Ale w tej grze nie ma miejsca na hamowanie. Jest najszybsza i najlepsza ze wszystkich dotychczasowych części serii! Cena PLAYA - 12,90 zł za wersję z 3xCD i 12,99 za wersję z DVD!

Pełne wersje

Painkiller: Battle Out of Hell PL (2004)

Skoro już skończyliście Painkillera dodanego przez nas niedawno, to teraz macie ochotę zobaczyć w co Daniel władował się dalej. Dokładamy więc nowy, samodzielny rozdział tej historii, w którym kolejne hordy totalnie wykręconych wrogów czekają na ostrze nowej, usprawnionej kołkownicy. Gra jest w pełnie samodzielna i nie wymaga podstawki.

Castle Strike PL (2004)

Znów mamy gratkę dla fanów rts-ów. W bardzo dobrze ocenionej na całym świecie strategii czasu rzeczywistego budujemy średniowieczne zamki, stawiamy zakłady rzemieślnicze w których rozwijamy gospodarkę i zdolności bojowe rycerzy, a potem idziemy na wojnę. Na flankach wielkich kamiennych budowli walczymy przy użyciu machin oblężniczych i wykorzystujemy typowe dla tego okresu sztuczki. Na przykład dosłownie olewając wrogów z murów.

International Volleyball 2004 (2004)

Kiedy nasze Złotka wygrywają kolejne mecze na całym świecie, a i Złotkowie radzą sobie ostatnio jakby lepiej, po prostu musieliśmy zamieścić komputerową wersję siatkówki. W International Volleyballu do wyboru są wszystkie światowe potęgi. I męskie i żeńskie.

Sonic 3D (1997)

Komputerowa wersja zręcznościówki z jednym z najpopularniejszych bohaterów w świecie gier video. Mimo, że ten Sonic ma już swoje lata, to wciąż jest bardzo szybki i grywalny. I trzymajmy się tego, że akurat te dwa czynniki są jego najmocniejszymi atutami.

W numerze

Dwa nasze najciekawsze materiały to Już grane z Harry'ego Pottera i Czary ognia, oraz Need for Speed Most Wanted. Obie gry opisujemy obszernie: młody czarodziej ma u nas trzy strony, najnowsza część najlepszych ulicznych wyścigów - dwie. Najważniejsza informacja dotycząca obu gier jest taka: obie są jeszcze lepsze, niż ich poprzednie wersje. Byliśmy tez w siedzibie Atari, w której zobaczyliśmy wszystkie najnowsze produkcje jednego z największych producentów gier: dodatek do Act of Wara, Crashday, Driver: Parallel Lines i TimeShift. W bardzo mocnym dziale recenzji między innymi: Call of Duty 2, Civilization IV, Quake 4, Age of Empires III, Myst V, Skoki Narciarskie 2006, czy The Suffering: Ties that Bind i film Doom. Zapraszamy do lektury!

Spis teści

Newsy

Alpha Prime, Armed Assault i... coś, Dynasty Warriors 4: Hyper, Empire Earth II: The Art. of Supremacy, Heart of Empire: Rome, Jagged Alliance 3D, Keepsake, Konkurs dla fanów Dooma, Lawmaker, Sensible Soccer, Ski Racing 2006, Stoked Rider, Tajny raport, W celowniku agenta, W tym miesiącu, Z głupia fant

Trendy

Film Doom

Reportaże

Act of War – dodatek, Conflict: Global Storm, Crashday, Driver: Parallel Lines, Seven Kingdoms: Conquest, The Movies, TimeShift, Władca pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Już grane

Harry Potter i Czara Ognia, Need for Speed: Most Wanted

Testy

Age of Empires III, Call of Duty 2, Civilization IV, Dungeons & Dragons: Dragonshard, Football Manager 2006, Myst V, Na marginesie, Quake 4, Rome: Total War - Barbarian Invasion, Serious Sam II, Skoki narciarskie 2006, Sniper Elite, The Suffering: Ties that Bind, Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Replay

Drugi obieg i Strefa PL. W Strefie PL Brothers in Arms: Earned in Blood oraz F.E.A.R.

Listy

Znów rozdajemy gry!

Tajne kody

Age of Empires III, F.E.A.R., Mall Tycoon 3, Painkiller: Battle out of Hell, Quake 4, Serious Sam II, Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Technika

Hity pod choinkę. Nasz subiektywny wybór najlepszych prezentów gwiazdkowych

Komiks

8Bit znów w formie!

Krzyżówka

Do wygrania 35 gier Age of Empires III