Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 24 lipca 2002, 20:34

Play zawartość Numeru 08/2002

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Pobierz łatkę do polskiej wersji GROUCH

Nowy, pecetowy PLAY z dwoma pełnymi wersjami gier za jedyne 6,30 zł!

Od 25 lipca w sprzedaży jest nowy numer PLAYA. Zmieniliśmy profil pisma z multiplatformowego na wyłącznie pecetowe.

Najnowsze wydanie zawiera płytę CD z dwiema pełnymi wersjami gier po polsku. Grouch to przygody bohaterskiego osiłka, zaś w Sno-Cross Extreme ścigamy się na skuterach śnieżnych. Na płycie PLAYA znajdują się też dema gier The Sum of All Fears, Soldier of Fortune II i Industry Giant II, a także zwiastuny gier Colin McRae Rally 3, Battlefield 1942, Hitman 2, Icewind Dale II i Tomb Raider: the Angel of Darkness.

Oprócz zmian w szacie graficznej pisma wprowadziliśmy także nowe działy i rozszerzyliśmy dział zapowiedzi, w którym opisujemy największe hity nadchodzących miesięcy.

Gry i filmy to rubryka, w której staramy się odpowiedzieć na pytanie: czy Mortal Kombat to już szczyt możliwości Hollywood jeżeli chodzi o ekranizację gry? Przedstawiamy tu najnowsze doniesienia z pogranicza dwóch coraz częściej przeplatających się światów gier i filmu.

W dziale Trendy wskazujemy ciekawe tendencje, jakie obserwujemy w grach. W tym numerze przyglądamy się, dokąd zmierzają strzelaniny 3D. Zwiastunami ich drugiej młodości są banany w arsenale, grafika z kreskówek i wykorzystanie gry jako narzędzia werbunkowego.

Rubryka Przed ringiem gości dwóch niezwykłych komentatorów: bohaterowie komiksu PLAYA Jojoy i Padie oceniają szanse dwóch najciekawiej zapowiadających się gier najbliższych miesięcy. Na początek: Hitman 2 i Mafia.

Ostatnią nowością jest dział Replay, gdzie wskazujemy sześć najciekawszych gier w sześciu kategoriach, które weszły ostatnio do sprzedaży. Jest tylko jeden warunek - wszystkie muszą mieć atrakcyjne ceny.

Nie rezygnujemy z tradycyjnych działów, takich jak Nowości. Zapowiadamy między innymi ambitną, matriksową grę RPG Duality, mroźną przygodówkę Syberia oraz kolejne wcielenie SimCity, tym razem z numerem czwartym.

W dziale Reportaż o prym wśród dłuższych zapowiedzi walczą Doom III, Tomb Raider: The Angel of Darkness oraz Command & Conquer: Generals. Testom poddajemy zaś gry Warcraft III, Grand Theft Auto III, Freedom Force, Soldier of Fortune II: Double Helix i Blood Omen II. Potem jeszcze pojedynek na ostre, czyli porównanie Medal of Honor: Allied Assault oraz Soldier of Fortune II: Double Helix. Na okrasę dorzucamy sześć stron wypełnionych kodami do najpopularniejszych gier oraz konkurs, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród.