Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 29 października 2007, 10:57

Play zawartość Numeru 11/2007

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Tym razem przekraczamy bariery wszystkiego (mamy tylko nadzieję, że nie rozsądku) i do pisma za 9,99 zł (bo ceny nie ruszamy oczywiście!) dodajemy dwie podwójne płyty DVD. Dla lichych z matmy - to cztery razy tyle, ile na zwykłym jednowarstwowym DVDku! Po co nam aż tyle miejsca? Bo mamy tłuste fulle, które dostarczą setek godzin zabawy, a do tego pomyśleliśmy też o biednych żuczkach ze słabymi łączami i limitami, które wolą wykorzystać na bardziej produktywne transfery niż jednogigowe dema. Dlatego właśnie na płytach znalazło się aż dwanaście wersji demonstracyjnych najnowszych przebojów, z głośnym (i całkiem konkretnym!) Strangleholdem na czele, że o Quake Warsach, nowych Settlersach i nowym Pro Evo nie wspomnimy. Samo demko QWET starczy zapaleńcom na setki godzin, a tu jeszcze zostały fulle... ale o nich potem.

W środku numeru jeszcze lepiej niż na płytach: z okładki groźnie zamachuje się pani (mamy nadzieję, że to pani, w redakcji dyskusje na ten temat nie ustają) z Hellgate: London, a my groźnie zamachujemy się pierwszą w Polsce recenzją tego niesłabego tytułu. A to dopiero początek: mamy też testy tak głośnych rzeczy jak FIFA 08 (wpisuje się w tegoroczny trend EA, które zaczęło robić gry trudne) czy Kompania braci: Na linii frontu, a nawet The Settlers VI: Narodziny imperium. W dziale Już grane sprawdzamy nadchodzące rzeczy: między innymi ociekające klimatem (i nie tylko) Jericho oraz nowy dodatek do Heroesów V. Osobistą uwagą darzę też reportaż o Guitar Hero III, konsolowej, kapitalnej serii, która wreszcie trafi na pecety oraz całkiem konkretny tekst o Mass Effect, którego oglądaliśmy na świetnej prezentacji w Hamburgu.

Na dołączonych płytach

4 pełne wersje

Soldiers: Ludzie honoru (2004)

X3: Reunion (2005)

Another World: 15th Anniversary (2006)

Mall Tycoon (2002)

12 wersji demo

Strangehold, Transformers, FIFA 08, Quake Wars Enemy Territory, Two worlds, Loki, Pro Evolution Soccer, The Settlers - Rise of an Empire, Combat Mission: Shock Force, Death To Spies, Galactic Assault, The Jagged Edge