Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 14 marca 2008, 13:18

Play zawartość Numeru 04/2008

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

W kioskach pojawił się już najnowszy numer Play’a. Jak zwykle wypełniamy misję, by jak najszybciej donosić o najgorętszych przebojach, dlatego z okładki wyglądają bohaterowie Fallouta 3 (reportaż, nowe informacje i screeny!), Aliens: Colonial Marines (pierwszy reportaż w polskiej prasie, absolutnie premierowe informacje i screeny!), Spore (już graliśmy!) i Red Alert 3 (też reportaż). W środku zapowiedzi i Już grane takich gier, jak Just Cause 2, LEGO Indiana Jones, Rise of the Argonauts, czy Legend: Hand of God. Do tego testy: LOST: Zagubieni, The Club, Conflict: Denied Ops, Sins of a Solar Empire, Hour of Victory, Sinking Island i wiele innych. Poza tym dodajemy kalendarz na kwiecień.

W dziale sprzętowym z kolei odpowiadamy na pytanie, czy na notebookach da się grać w nowe produkcje. A jeśli tak, to na jakich. Do tego tradycyjnie komiks 8Bit i konkurs - tym razem z grą Lost (do wygrania między innymi monitor).

W tym miesiącu, wyjątkowo, zamiast fulli do Play’a dodany jest jeden, losowo wybrany, numer archiwalny. Sprawdźcie więc na odwrocie, jakie dostaniecie - jest wiele zestawów.

Cena Play’a - 9,99 złotych!

Newsy

LEGO Batman: The Video Game, Marvelowe przetasowania, Mass Effect, Postal 3, S7edem, Subiektywnie, Tajny raport, Tomb Raider: Underworld, Two Worlds: The Temptation, Wieści ze świata, W tym miesiącu, WorldShift, Mythos.

Rankingi

Najlepsze obecnie gry komputerowe w głosowaniu czytelników.

Reportaże

Aliens: Colonial Marines, Fallout 3, LEGO Indiana Jones: The Video Game, Rise of the Argonauts.

Już grane

Dead Space, Legend: Hand of God, Spore.

Testy

Anno 1701: Klątwa smoka, Conflict: Denied Ops, Hard to Be a God, Hour of Victory, Jack Keane, Lost: The Video Game, Penumbra: Black Plague, Sinking Island, Sins of a Solar Empire, Stranger, The Club.

Technika

Nowości rynkowe, Test notebooków.

Listy

Przemyślenia wiosenne.