Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 15 września 2008, 14:06

Play zawartość Numeru 10/2008

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

PLAY 10/2008 już w czwartek w kioskach!

Już od czwartku w kioskach i salonikach sprzedaży na terenie całego kraju pojawi się PLAY 10 z The Mark PL, World War II: Panzer Claws PL i Beer Tycoonem PL na DVD.

ORAZ Z OKŁADKOWYM MATERIAŁEM O PECETOWEJ WERSJI GTA IV! Publikujemy w nim pierwsze szczegóły na temat wersji Grand Theft Auto IV na komputery, w tym informacje o trybach sieciowych i sterowaniu. Dla formalności: piszemy też trzy strony o praktycznie wszystkim, co w tej grze się znajdzie. Ten materiał wystarczy, by zacząć na nią oczekiwanie. Tak, to będzie najlepszy tytuł w historii.

Oprócz tego w numerze reportaże o Godfather 2 i Risen. Przy okazji pisania o tej ostatniej grze spotkaliśmy się z twórcami Gothika, którzy tak nas zainspirowali, że mamy też relację z postępu prac nad Gothikiem 4 i dodatkiem do Gothika 3.

W sporo gier graliśmy przed premierą: Call of Duty 5, Pro Evolution Soccer 2009 (jeszcze lepiej, niż przed rokiem), Tomb Raider: Underworld (Lara w świetnej formie!), Bully (szykujmy się na głosy oburzenia mediów), Red Alert 3, Saints Row 2 (rywal dla GTA!), Mirror's Edge, czy Sacred 2.

W testach także coraz lepiej, jak to jesienią. Na początek FIFA 09. Kontrowersyjna gra, wielu ludziom nie podoba się pecetowe sterowanie. A nam...? Recenzujemy też między innymi Mercenaries 2, Brothers in Arms: Hell's Highway, King's Bounty, Wiedźmina: Edycję rozszerzoną, Space Siege, nowego Flatouta i S.T.A.L.K.E.R.A, Raymana: Szalone Kórliki 2... I co najważniejsze, większość z nich jest świetna. Większość, bo zdarzyły się i wypadki przy pracy...

Na płytach, jak wspominaliśmy:

The Mark PL - strzelanina FPP dziejąca się w świecie lekkiej przyszłości. Fabuła: terroryzm i walka z nim. Rok produkcji 2006, trzyma się nieźle.

World War II: Panzer Claws PL - RTS drugowojenny od Reality Pump, twórców kapitalnej serii Earth. Fanom strategii nie trzeba ich przedstawiać.

Beer Tycoon PL - co tu wiele pisać, gra strategiczna o produkowaniu browaru. Warto kiedyś sprawdzić, jak produkuje się ulubiony trunek milionów Polaków.

Cena PLAYA 10/2008 - 9,99 PLN. Premiera: czwartek 18 września. Po wszystkie informacje na temat nowego numeru zapraszamy na http://playpc.pl !