Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 30 października 2008, 13:49

Play zawartość Numeru EXTRA 3/2008

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Specjalne wydanie magazynu PLAY, w całości poświęcone grze Fallout 3, trafi do kiosków już 31 października. Na dołączonej do numeru płycie DVD znalazła się cała Saga Fallout, czyli trzy gry po polsku: Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics. Cena wydania to 7,90 zł.

Nie ma lepszego momentu na zagranie w legendarne postnuklearne erpegi niż tuż przed premierą trzeciej części. Długie, cieszące niesamowitym radioaktywnym klimatem dwie części Fallouta do dziś uznawane są za czołówkę komputerowych gier fabularnych. A Fallout Tactics pozwoli też zasmakować tego niesamowitego świata fanom lekkiej strategii.

A co w samym piśmie? Na sześciu stronach wspominamy właśnie stare części Fallouta i piszemy, dlaczego to ociekająca kultem seria. Wyjadacze ucieszą się ze wspominek, a dla nowych będzie to doskonały wstęp do przygody z Falloutem 3. Jako bonus: miniporadniki, żeby się nie pogubić!

W dziale newsów zebraliśmy wszystkie gorące informacje – nie tylko o trójce i planowanych dodatkach do niej, ale też o Falloucie 4, Falloucie MMO i innych projektach twórców sagi. Piszemy o polskiej wersji, problemach twórców z narkotykami, komiksie Penny Arcade... A skoro o komiksie mowa – najlepszy polski rysownik komiksowy, Michał Śledziu Śledziński, prezentuje w tym wydaniu swoją nową, postnuklearną historyjkę obrazkową. Mamy też rozbudowany dział EXTRA, w którym piszemy o przechodzeniu Fallouta na czas i wspominamy siedem momentów z trójki, które na zawsze zapadną nam w pamięć.

Danie główne to oczywiście wielki, sześciostronicowy test Fallouta 3, w którym rozkładamy grę na czynniki pierwsze, opisujemy co nas w niej urzekło i co wkurzyło. A na deser – dwa srogie plakaty.

NA DVD:

PEŁNE WERSJE

Saga Fallout: Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

EXTRA

Fallout 3 – filmy prezentujące rozgrywkę

Fallout 3 – postapokaliptyczne tapety

PISMO:

NEWSY

Bombowy komiks

Fachowe figurki

Fallout 4? Będzie!

Fallout MMO coraz bliżej

Fani też pracowali przy Falloucie 3

Płacz i zgrzytanie zębów moderów

Płatne dodatki do Fallouta będą tłuste

Postnuklearny festiwal filmowy

Problemy z narkotykami

Twórca Fallouta szefem nowego studia

Wieści

KOMIKS

Nerdz by Śledziu

EXTRA

S7edem: Piękne są tylko chwile

Speedrun: Fallout na czas

TEST

Fallout 3

DVD PLAYA

Fallout

Fallout 2

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel