Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 22 września 2005, 12:16

Play zawartość Numeru 10/2005

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Od dziś w sprzedaży w kioskach i salonikach prasowych w całym kraju dostępny jest nowy numer PLAYA - jak zwykle w dwóch wersjach, z płytami CD i DVD. Cena wersji CD - 12,90 zł. Cena wersji DVD - 13,90 zł.

Dodatkowo jako prezent do każdego egzemplarza po raz kolejny dodajemy absolutnie darmowy prezent - komiks o superbohaterach (52 strony, pełen kolor, absolutnie topowi bohaterowie i serie)! Przed zakupem sprawdźcie, jaki jest w środku.

Zawartość CD

Pełne wersje

Painkiller PL (2004) - czy trzeba coś w ogóle tutaj dodawać? W tym miesiącu w PLAYU jest najlepsza polska gra w historii. Kultowa już strzelanina People Can Fly zdobyła na świecie więcej nagród, niż wszystkie inne polskie gry razem. Wciąż przepiękna, wciąż grywalna, wciąż w top 10 gatunku. Na świecie, nie tylko w Polsce.

Sega Bass Fishing (1999) - znana z automatów i konsol gra o... łowieniu ryb. Tak, tak, ulubiony sport tatusiów może ich przekonać do kupowania pism o grach! A sama gra pokazuje, że wędkowanie może być nie mniej emocjonujące, niż jazda rajdówkami albo strzelanie.

Chain of Command: Eeaster Front PL (2004) - kolejna część zamieszczonej niedawno w PLAYU polskiej strategii czasu rzeczywistego. Tym razem, jak się można domyślić, przenosi nas na front wschodni, gdzie odpieramy inwazję Niemców. Walka szybka i raczej zręcznościowa.

Kurka Wodna 3 PL (2003) - najlepsze polowanie na teoretycznie nie latające ptaki. Komiksowa, rysowana przez speców od filmów animowanych grafika, wiele zdarzeń na każdej planszy i bronie od pistoletu przez karabin, aż po laser i bomby robią z łowów niezwykle wciągającą rozrywkę.

W dodatku na płycie DVD znajdują się wersje demonstracyjne gier: BloodRayne 2, Fahrenheit, F.E.A.R., GT Legends, Myst V: End of Ages i Rome: Total War Barbarian Invasion, oraz łatki do: GTA: San Andreas, Brothers in Arms PL, Diablo 2 PL, Diablo 2: Pan Zniszczenia PL, Psychonauts i Silent Storm Sentinels PL. Plus masa zwiastunów.

A w samym numerze... Już po okładkach widać, że jest nieźle. Z jednej z nich prawie wyskakuje Ronaldinho, a to może oznaczać wyłącznie, że jako pierwsi graliśmy w najnowszą FIFĘ i opisaliśmy ją na czterech stronach! FIFA 06 nie jest już dla nas obiektem do śmiechu i w tym roku zaskakuje naprawdę świetnymi pomysłami. To jest absolutny przebój. Na drugiej okładce desant żołnierzy z Call of Duty 2, w którym uczestniczył też nasz człowiek. Trzy strony już granego powinny zaspokoić apetyt każdego fana serii, bo piszemy tam wszystko, co ważne o tej wkrótce-już-najlepszej strzelaninie wojennej. MoH się chowa. Głęboko. Oprócz tego jedziemy piłkarsko: dwie strony reportażu o Pro Evolution Soccer 5 i reportaż o Football Managerze 2005. Piszemy, jak nam się podobało granie w mistrzowskiego Fahrenheita, boskiego Black & White 2, świetnego Fable'a: The Lost Chapters, czy Dungeon Siege II. Byliśmy tez na GC w Lipsku i dajemy z niego niezłą relację.

Wprowadzamy też nową rubrykę. Akcja miesiąca będzie pokazywała najlepsze momenty z gier - nie zawsze standardowo. Tym razem agencja towarzyska w The Sims 2: Nocne życie! Dla fanów - kolejny odcinek komiksu Śledzia. W konkursie tym razem do wygrania 30 Dungeon Siege'ów II.

Zawartość pisma

Newsy

Call of Juarez, Crashday, Gene Troopers, The Incredibles: Rise of the Underminer, Mage Knight Apocalypse, Paraworld, Sony PSP już w Polsce, Stargate SG-1: The Alliance, Tycoon City: New York,

Trendy

Gry, które niosą dobro - zamiast krytykować Rockstara chrześcijańscy twórcy i socjologowie zaczynają sami robić swoje gry.

Nad Wisłą nędza - sytuacja polskiego e-sportu

Reportaże

Caesar IV, Football Manager 2006, Games Convention 2006, Pro Evolution Soccer 5, Test Drive Unlimited, The Regiment, The Witcher

Już grane

Blitzkrieg 2, Call of Duty 2, Fahrenheit, FIFA 06

Testy

Black & White 2, BloodRayne 2, Dungeon Siege II, Fable: The Lost Chapters

Na marginesie

NHL 06, Painkiller: Black Edition, The Sims 2: Nocne życie,Worms 4: Totalna rozwałka

Oprócz tego: sprzęt, w którym piszemy, czy drogie karty graficzne i

procesory zawsze są lepsze niż tańsze, tajne kody, listy i komiks.