Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 24 października 2011, 13:42

Play zawartość Numeru Plus 01/2011

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Pierwszy numer magazynu PLAY Plus w całości poświęcamy jednej z najpopularniejszych darmowych gier MMO na świecie – World of Tanks, pozwalającej toczyć epickie bitwy z udziałem czołgów. Do wydania dołączamy płytę DVD z pełną wersją World of Tanks, 2 plakaty oraz extra prezent – konto Premium i 300 gold do wykorzystania w grze!

Chyba każdy z nas przechodził w dzieciństwie etap fascynacji czołgami i marzył o tym, by postrzelać z potężnego działa, albo chociaż puścić w ruch ogromne gąsienice i przejechać się po okolicy taranując wszystko, co popadnie. Prawie nikt nie miał jednak okazji urzeczywistnić tych marzeń. Ale od czego są gry jeśli nie od spełniania niemożliwych do zrealizowania w normalnym życiu pragnień? W wirtualnym świecie szalona przejażdżka czołgiem nie niesie za sobą przykrych konsekwencji, nie trzeba też martwić się o to skąd wziąć taką maszynę i stosowne uprawnienia – wszystko odbywa się na ekranie komputera, ale frajda jaką odczuwamy jest jak najbardziej prawdziwa! Takie wrażenia zapewnia World of Tanks – znakomita gra sieciowa o czołgach, która przekonała do siebie już ponad 5 milionów graczy i pozwala im dzień w dzień toczyć epickie bitwy z udziałem wymarzonych maszyn. Warto dołączyć do tego grona, zwłaszcza że zabawa nic nie kosztuje i jest tu cała masa Polaków chętnych do wspólnej zabawy!

Z myślą o fanach gry i wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji jej spróbować, przygotowaliśmy ten wyjątkowy magazyn, dzięki któremu granie w World of Tanks staje się jeszcze przyjemniejsze. Robimy wszystko, byście możliwie bezboleśnie weszli w świat sieciowych batalii – od umieszczenia pełnej wersji World of Tanks na dołączonej do pisma płycie DVD, aż po serię artykułów w których przedstawiamy podstawowe założenia i zasady gry, pokazujemy jak przebiega rozgrywka i jakie stwarza możliwości. Dzielimy się też radami płynącymi z doświadczenia redaktorów namiętnie ogrywających ten tytuł – uczymy stawiać pierwsze kroki, pokazujemy na co zwracać uwagę i przekazujemy porady na temat rozwijania czołgów i walki. Część z nich na pewno przyda się też doświadczonym graczom! Rozmawiamy też z twórcami gry – o inspiracjach, planach na przyszłość i perypetiach związanych z tworzeniem tak popularnego tytułu.

Poza artykułami mamy też prezent, który pozwoli Wam przyspieszyć start. Wraz z pismem otrzymacie konto Premium w grze World of Tanks i 300 punktów gold na zakup nowych maszyn i innych przydatnych rzeczy z dedykowanego sklepiku. Z nami o wiele szybciej zgromadzicie doświadczenie i kredyty, a co za tym idzie uzyskacie dostęp do wymarzonych czołgów, w tym takich, które nie są dostępne dla graczy nie posiadających konta Premium. Do numeru dołączamy też inny prezent – dwa fajne plakaty z gry.

Pełny spis treści poniżej. PLAY Plus 1/2011 w kioskach w cenie 11,90 zł.

PEŁNY SPIS TREŚCI PLAYA PLUS 1/2011

EXTRA

World of Tanks: wojna czołgów w sieci

Dekalog czołgisty

Na horyzoncie

WYWIAD

Uwielbiamy polskich fanów – rozmowa z Sergiejem Burkatowskim, głównym projektantem gry

POMOC

World of Tanks – pierwsze kroki w grze

2 PLAKATY

EXTRA PREZENT – KONTO PREMIUM i 300 GOLD W GRZE WORLD OF TANKS!