Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 30 sierpnia 2011, 10:18

Play zawartość Numeru Extra 01/2011

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

W pierwszym numerze PLAYA Extra inwazja hitów – piszemy o najważniejszych grach w jakie będziemy mieli okazję zagrać w kolejnych miesiącach. Do wydania dołączamy prezent: dwa dodatkowe czasopisma i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, filmami i dodatkami!

Wakacje już prawie za nami, trzeba odzwyczaić się od lenistwa i po raz kolejny zabrać za czytanie lektur, przygotowania do klasówek czy kolokwiów oraz powtarzać materiał przed nadchodzącymi egzaminami. Nie oznacza to jednak, że czekają nas smutne miesiące – końcówka roku to najlepszy okres dla gracza. Pojawia się wówczas kilkukrotnie więcej hitów i bardzo dobrych gier niż w pozostałych kwartałach roku!

Wartych uwagi tytułów jest tak wiele, że trudno nadążyć za premierami, o rozbijaniu skarbonek nie wspominając. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy te najważniejsze – prezentujemy najświeższe informacje na ich temat, sprawdzamy czego się po nich spodziewać, przypominamy o dacie premiery. Przyglądamy się nowym przygodom Ezio w Assassin’s Creed Revelations, podążamy tropem najpotężniejszego z demonów w Diablo III, prowadzimy współczesne działania wojenne w Battlefield 3 oraz Call of Duty: Modern Warfare 3. Przenosimy się na mroźną północ w The Elder Scrolls V: Skyrim, a także na odległe planety w Star Wars: The Old Republic i Warhammer 40,000: Space Marine. Nie zabrakło tez miejsca dla ulubionego nietoperza wszystkich graczy i maniaków komiksów – Batman: Arkham City, oraz emocji piłkarskich wprost z FIFA 12. Na kolejnych stronach wzbijamy się też w przestworza w BioShock: Infinite i spadamy na opanowane przez zombie tropikalne plaże Dead Island. O tak dobrych grach chcielibyśmy pisać w każdym numerze!

Poza artykułami o grach mamy dla Was też coś, o co wielokrotnie prosiliście w listach do PLAYA – plakaty z gier. I to aż cztery! Do numeru dołączamy też inny prezent – dodatkowe czasopisma i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Pełny spis treści poniżej. PLAY Extra 1/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł.

PEŁNY SPIS TREŚCI PLAYA EXTRA 1/2011

RAPORT

Inwazja hitów

Assassin’s Creed Revelations

Batman: Arkham City

Battlefield 3

BioShock: Infinite

Call of Duty: Modern Warfare 3

Dead Island

Diablo III

FIFA 12

Star Wars: The Old Republic

The Elder Scrolls V: Skyrim

Warhammer 40,000: Space Marine

PLAKATY

Assassin’s Creed Revelations

Battlefield 3

Diablo III

Warhammer 40,000: Space Marine