Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 18 sierpnia 2005, 14:16

Play zawartość Numeru 09/2005

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Od dziś w sprzedaży w kioskach i salonikach prasowych w całym kraju dostępny jest nowy numer PLAYA - jak zwykle w dwóch wersjach, z płytami CD i DVD. Cena wersji CD - 12,90 zł. Cena wersji DVD - 13,90 zł.

Zawartość CD

Pełne wersje

Mortyr 2: For Ever PL (2005) - jedna z najsłynniejszych i najlepszych polskich strzelanin, choć dla niepoznaki dziejąca się w Norwegii. Bohaterem jest Sven Mortyr, ale na szczęście walczy po dobrej stronie. Mocno spiskowy scenariusz, w którym naszym zadaniem jest niedopuszczenie do odpalenia przez Niemców ich największej rakiety.

Panzer Elite PL (1999) - rzadki okaz, bardzo dobry i wierny symulator walki czołgiem. Nie wygląda jak Medal of Honor, ale ci, którzy lubią wsiąść do czegoś ciężkiego i strzelić z grubej rury nie będą zawiedzeni. Tym bardziej, że na płycie znajduje się masa dodatkowych scenariuszy.

Emergency: Firefighter PL (2003) - ciekawa gra, bo zamiast zabijać, podpalać, walczyć siekierami, tutaj... patrząc zza pleców strażaka ratujemy ludzi, gasimy pożary i używamy broni do robienia sobie przejścia przez drzwi.

Pac Quest 3D (2003) - Zremiksowana wersja jednej z najsłynniejszych gier w historii. Biegamy po kolorowym labiryncie, połykamy kolejne przedmioty, zbieramy bronie i czyścimy z nich plansze. Przeszkadzają nam w tym potwory, które unieszkodliwiamy rakietami czy minami. Odstresowujące.

Kurka Wodna 2 PL (2002) - absolutnie nieśmiertelny król grywalności, w którym jako pan Franek polujemy na panoszące się w wiosce kurki. A gdy oczyścimy wioskę, ruszamy, by wytępić je na całym świecie! Używamy do tego pistoletów, karabinów, bomb, czy shotgunów. Biurowy przebój wszechczasów.

W dodatku na płytach CD znajduje się wersje demonstracyjne gier: T-72 Bałkany w ogniu, trzy minigry, trzy łatki i kilka zwiastunów filmowych.

W wersji z DVD zaś są dema gier: Codename Panzers: Faza Druga, Moto GP: Ultimate Racing Technology 3, Chrome: Spec Force PL, Prison Tycoon, Universal Combat: A World Apart, Bonez Adventures: Tomb of Fulaos oraz T-72 Bałkany w ogniu. Do tego 9 łatek, 9 minigier, tapety i zwiastuny filmowe.

W numerze aż roi się od zapowiedzi i testów wczesnych wersji największych hitów tego roku. Przede wszystkim na czterech stronach opisujemy swoje wrażenia z kapitalnej i wyjątkowo horrorowej strzelaniny - F.E.A.R-a. Jako pierwsi i jedyni w Polsce mieliśmy do czynienia z wielopoziomową, grywalną wersją udostępnioną specjalnie nam przez dystrybutora. Cztery strony zajmuje też Już grane z Dungeon Siege'a II, świetnej gry fabularnej przypominającej Diablo. Byliśmy także - i zdajemy szeroką relację - na pokazie najważniejszych nadchodzacych gier Activision. Udało się nam pograć tam w Quake'a 4, następcę legendarnych strzelanin wieloosobowych. Jest o czym czytać. Oprócz tego: Tony Hawk's American Wasteland, X-Men Legends II - Rise of Apocalypse, Ultimate Spider-Man oraz ciekawy GUN, dziejący się w westernowych klimatach. Oprócz tego graliśmy już w wykręconego Total Overdose'a, NHL 06 i Mysta V.

W recenzjach, mimo wakacyjnego wciąż okresu, też ciekawie: Dead to RightsII, GTR, Big Mutha Truckers 2: Truck me harder, Dungeon Lords, Supreme Ruler 2010, Madagaskar czy T-72: Bałkany w ogniu.

W Trendach zaś tym razem zajmujemy się hałasem wokół wzbudzającego emocje moda do San Andreas oraz piszemy (zupełnie nieobiektywnie i ironicznie) ojednym z najgorszych reżyserach filmowych, który w dodatku wybrał gry jako temat swoich filmów. Uwe Boll nie będzie zadowolony, gdy przeczyta u nas swoją nieautoryzowaną biografię.

Dla fanów - kolejny odcinek komiksu Śledzia. Dla wszystkich - konkurs, w którym do wygrania jest 30 gier Codename: Panzers - Faza druga.

Zapraszamy do lektury!

Zawartość pisma

Newsy

Battlefield 2: Special Forces, Conflict: Global Terror, Hammer & Sickle, Hitman: Blood Money, Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth II, NBA Live 06, Snow, Supreme Commander, Tajny raport, TimeShift, Titan Quest, Vivisector: Beast Inside, W celowniku Alexa, W tym miesiącu

Trendy

Mała czarna - seksafera z GTA San Andreas w roli głównej. Nasze suuuubiektywne spojrzenie.

Uwertura Bolleści - nasza opowieść o Uwe Bollu, prawdopodobnie najgorszym reżyserze na świecie.

Reportaże

Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure, The Suffering: Ties That Bind

Już grane

Dungeon Siege II, F.E.A.R., GUN, Myst V: Koniec wieków, NHL 06, Quake 4, Tony Hawk's American Wasteland, Total Overdose, Ultimate Spider-Man, X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

Testy

Big Mutha Truckers 2: Truck Me Harder, Dead to Rights II, Delta Force Xtreme, Dungeon Lords, GTR, Madagaskar, Supreme Ruler 2010, T-72 Bałkany w ogniu, Tribes: Zemsta, Na marginesie

Oprócz tego: sprzęt - tekst o tym że nie trzeba się bać nowych konsol -tajne kody, listy i komiks.