Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 23 października 2002, 19:31

Play zawartość Numeru 11/2002

adres: 02-672 Warszawa, Domaniewska 52
tel: (+48 022) 232 09 08
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Grudniowe wydanie magazynu PLAY PC dostępne w kioskach od 21 listopada. Na krążku CD, dołączonym do numeru, prezentujemy dwie PEŁNE WERSJE GIER : strategię czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers oraz strzelaninę Kurczę Pieczone. Ponadto na płycie znajdują się wersje 2 demo, a także tapety i programy użytkowe.

W magazynie prezentujemy przegląd nowości na rynku gier PC oraz wiele ciekawych artykułów. Na początek w dziale TRENDY artykuł „Wytnij to mamie, wytnij to tacie”, w którym w poważnym stylu ironizujemy świat wokół nas oraz REPORTAŻ o grze Unreal Tournament 2003, która klimatem przypomina słynną serię filmów SF Mad Max – opowiada o przyszłości na naszej planecie, wyniszczonej przez wojnę atomową, gdzie ocalałą i biedną ludność terroryzują gangi samochodowe.

Piszemy o grze SimCity 4 – symulatorze sieci miejskiej, gdzie wcielamy się w rolę burmistrza (to aktualny temat dla rodaków), a także o Thorgalu, swoistej „growej” ekranizacji bardzo znanego komiksy fantasy. Zapowiadamy także edycję Encyklopedii gier na CD – ciekawej pozycji dla graczy, gdzie na dwóch krążkach znajdą dla siebie opisy ogromnej ilości gier, a do nich poradniki, kody oraz screeny.

W dziale PRZED RINGIRM rywalizują ze sobą agent Indiana Jones oraz piękna pani archeolog Lara Croft: Angel of Darkness; klimaty sensacyjne nie opuszczają nas i w POJEDYNKU , gdzie w szranki stają ze sobą Nina KA versus No One Lives Forever 2.

Grą numeru jest wielki przebój – Hitman 2, w której podążamy po wielu zakątkach świata tropem tajemniczego mordercy i razem z nim staczamy wewnętrzną walkę dobra ze złem.

Ponadto TESTUJEMY Syberię, w której rozwiązujemy zagadkę śmierci właścicielki fabryki, a także Need For Speed: Hot Pursuit 2, sprawdzony wyścig samochodowy. W Sumie Wszystkich Strachów prowadzimy elitarny oddział FBI poprzez jedenaście niebezpiecznych misji. W Iron Storm poznajemy alternatywną wersję historii – jest rok 1964, a pierwsza wojna światowa nadal trwa, w Divine Divinity podróżujemy poprzez pełen intryg i magii świat fantasy, a w FIFA 2003 prowadzimy rozgrywki piłkarskie. W The Partners poznajemy świat prawników, prowadząc prestiżową kancelarię.

Na PLAKATACH goszczą piłkarze z FIFY 2003 oraz bohater gry Hitman 2, a w dziale REPLAY wracamy do największych przebojów z rynku gier. Jak zwykle na zakończenie prezentujemy KODY do wielu gier, listy oraz nowości techniczne w dziale HARDWARE . Publikujemy rozwiązanie krzyżówki z wydania 10/2002 oraz nazwiska jego laureatów oraz prezentujemy nowy konkurs krzyżówkowy.