Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Uwolnij McCoy'a, 9 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

9 Misja - Louisiana Voodoo - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz drugą część opisu przejścia misji 9 - Louisiana Voodoo. Dzięki poniższej solucji dowiesz się jak zakraść się w pobliże wschodniej chatki, jak uporać się z przeciwnikiem Long Coat i jak uratować McCoy'a bez wszczynania alarmu. Nie jest to proste z uwagi na obecność wielu przeciwników i możliwość wykrycia bohaterów nawet przez bardziej oddalonych wrogów.

Po tym jak uwolnisz Isabelle i dotrzesz do punktu widokowego kolejnych bohaterów możesz ratować w dowolnej kolejności. Nie musi to być dokładnie taka sama kolejność, jak w naszym opisie przejścia.

W naszej solucji do misji 9 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M9,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 9.

Doc McCoy jest przetrzymywany w piwnicy wschodniej chatki (M9,2), czyli na południe od miejsca, w którym pomogłeś Cooperowi - Desperados 3: Uwolnij McCoya, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Doc McCoy jest przetrzymywany w piwnicy wschodniej chatki (M9,2), czyli na południe od miejsca, w którym pomogłeś Cooperowi. Najszybciej można tam dotrzeć od północy, choć niekoniecznie jest to najlepszy wariant. Na północ od chatki (M9,7) na stałe przebywa dwóch przeciwników i co jakiś czas dołącza do nich trzeci. Problem polega na tym, że zaatakowanie tych wrogów może zostać łatwo odnotowane przez osoby z południa.

Do obszaru na południe od chatki (M9,9) możesz łatwo dopłynąć, np. przepływając po drodze pod mostem (M9,10). Niestety także i tu większość ataków może zostać szybko wykrytych - czy to przeciwników z małej południowej wysepki czy przez wrogów z zachodniej plaży (M9,9). To właśnie zachodni brzeg polecamy zabezpieczyć w pierwszej kolejności. Przebywa tam 3 przeciwników (powyższy obrazek). Pozbycie się ich jest dość łatwe w trybie Showdown Mode - jednocześnie zaplanuj skorzystanie z połączenia Isabelle oraz rzutu nożem Coopera. Zajęcie się tymi bandytami nie tylko ułatwi ci zabezpieczenie obszaru wokół chatki z McCoy'em, ale ułatwi ci też dotarcie do centralnego obszaru mapy w dalszej części misji.

Przeciwników z okolic chatki możesz eliminować w dowolnej kolejności, przy czym warto rozpocząć od pozbycia się kilku osób z południowego obszaru (M9,9) - Desperados 3: Uwolnij McCoya, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Przeciwników z okolic chatki możesz eliminować w dowolnej kolejności, przy czym warto rozpocząć od pozbycia się kilku osób z południowego obszaru (M9,9). W okolicy tej rośnie wysoka trawa, w której można łatwo chować zwłoki po każdej udanej akcji. Możesz polegać na monecie Coopera do chwilowego odwracania uwagi pobliskich przeciwników, którzy mogliby zauważyć moment ataku. Jest to szczególnie istotne w przypadku bandytów ze wspomnianej małej południowej wysepki.

Koniecznie musisz zająć się wyeliminowaniem zaznaczonego na powyższym obrazku przeciwnika w zielonej koszuli - Desperados 3: Uwolnij McCoya, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Koniecznie musisz zająć się wyeliminowaniem zaznaczonego na powyższym obrazku przeciwnika w zielonej koszuli. Zatrzymuje się on na przemian na północ od chatki (M9,7) oraz w jednym z jej pomieszczeń. Najlepszy wariant zachowania to użycie połączenia na dwóch pozostałych wartownikach w momencie gdy przeciwnik w zielonej koszuli wyruszy w stronę chatki. Po tym jak 2 wrogów zginie szybko schowaj ich ciała w krzakach / wysokiej trawie. Pozbycie się pojedynczego wroga będzie już błahostką.

Do budynku (M9,2) najlepiej wejść zachodnimi drzwiami, gdyż przy południowym wejściu stacjonują dodatkowi wrogowie - Desperados 3: Uwolnij McCoya, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Do budynku (M9,2) najlepiej wejść zachodnimi drzwiami, gdyż przy południowym wejściu stacjonują dodatkowi wrogowie. W budynku przebywa "elitarny" przeciwnik Long Coat. Jeśli zdołałeś już uratować Hectora (co jest bardzo mało prawdopodobne), to może on wyeliminować tego przeciwnika. W przeciwnym razie musisz całkowicie unikać Long Coata.

Schowaj się w szafie zaznaczonej na obrazku (możesz sterować dowolną postacią) i zaczekaj aż bezpieczne będzie przekradnięcie się do włazu do piwnicy. Kliknięcie na nim odblokuje zejście do piwnicy. McCoy dołączy do drużyny i od razu będzie dysponował wszystkimi umiejętnościami. Powróć ostrożnie tą samą drogą wyczekując na dobry moment do przekradnięcia się za plecami Long Coata. W razie potrzeby ponownie schowaj się bohaterami na chwilę w szafie.