Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Przeciwnik - dlaczego nie opuszcza posterunku? Desperados 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 dowiesz się dlaczego niektórzy przeciwnicy nie ruszają się z miejsca i pozostają na posterunku. To istotna kwestia, gdyż brak możliwości odciągnięcia ich w ustronne miejsce znacząco utrudnia ich eliminację i ukończenie misji pozostając niezauważonym.

Większość przeciwników napotykanych w Desperados III jest w pełni podatnych na odwracanie uwagi - Desperados 3: Przeciwnik - dlaczego nie opuszcza posterunku? - Desperados 3 - poradnik do gry

Większość przeciwników napotykanych w Desperados III jest w pełni "podatnych" na odwracanie uwagi. Możesz ich odciągać w upatrzone miejsca wykorzystując do tego celu stosowne gadżety i umiejętności bohaterów. Są to np. torba lekarska McCoy'a oraz zdolność gwizdania Hectora. "Standardowy" przeciwnik może opuścić posterunek po użyciu tych umiejętności i wyruszyć np. w stronę obiektu, który go zainteresował, czy dźwięków, które go zaniepokoiły.

"Elitarni" wrogowie w grze nie opuszczają z kolei narzuconych im wcześniej posterunków czy miejsc, w których wykonują jakieś prace. Do tej kategorii zaliczają się przede wszystkim przeciwnicy w ponczo, których spotyka się już począwszy od drugiej misji kampanii. Elitarny przeciwnik pozostanie w tym samym miejscu nawet jeśli usłyszy gwizdanie czy jeśli w jego polu widzenia nagle znajdzie się wspomniana torba lekarska.

Jak radzić sobie z przeciwnikami, którzy nie ruszają się z miejsca - Desperados 3: Przeciwnik - dlaczego nie opuszcza posterunku? - Desperados 3 - poradnik do gry

Jak radzić sobie z przeciwnikami, którzy nie ruszają się z miejsca?

  1. Wykorzystuj przede wszystkim to, że nadal możesz skupić na chwilę uwagę elitarnego przeciwnika na upatrzonym obszarze mapy. Może umożliwić ci to szybkie przekradnięcie przez obszar, który do tej pory był przez niego obserwowany.
  2. Eliminuj w pierwszej kolejności zwykłych wrogów, których można łatwo odciągać w niepilnowane miejsca. Po tym jak w danej okolicy pozostaną już "tylko" elitarni wrogowie łatwiej będzie ci zajść ich z boku lub od tyłu po to żeby ich zabić lub ogłuszyć.
  3. W razie potrzeby pomagaj sobie akcjami zespołowymi w oparciu o tryb Showdown Mode. Jest to szczególnie pomocne gdy dwóch elitarnych wrogów wzajemnie się obserwuje i atak na tylko jednego z nich doprowadziłby do natychmiastowego alarmu.