Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Ranny bohater - jak wyleczyć? Desperados 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Desperados 3 podpowiada w jaki sposób wyleczyć rannego bohatera, czyli jak odnowić czerwony pasek zdrowia postaci. Jest to istotna kwestia szczególnie pod kątem prowadzenia rozgrywki na wysokim poziomie trudności, na którym bardzo łatwo można odnieść obrażenia oraz zginąć jeśli bohater jest już ranny.

W grze Desperados III nie ma jednej uniwersalnej metody leczenia wszystkich bohaterów - Desperados 3: Ranny bohater - jak wyleczyć? - Desperados 3 - poradnik do gry

W grze Desperados III nie ma jednej uniwersalnej metody leczenia wszystkich bohaterów. Musisz zamiast tego korzystać z aktywnych umiejętności wybranych grywalnych postaci.

Doc McCoy posiada bandaże, z pomocą których można odnowić 2 fragmenty paska zdrowia. Ważną cechą tej umiejętności jest to, że można jej używać do leczenia dowolnej postaci, nie tylko samego McCoy'a.

Hector posiada manierkę (The Good Stuff) i wypicie jej zawartości regeneruje w pełni pasek zdrowia - Desperados 3: Ranny bohater - jak wyleczyć? - Desperados 3 - poradnik do gry

Hector posiada manierkę (The Good Stuff) i wypicie jej zawartości regeneruje w pełni pasek zdrowia. Niestety to umiejętność zarezerwowana tylko dla Hectora.

Isabelle posiada lecznicze zioła, z pomocą których można odnowić 1 fragment paska zdrowia - Desperados 3: Ranny bohater - jak wyleczyć? - Desperados 3 - poradnik do gry

Isabelle posiada lecznicze zioła, z pomocą których można odnowić 1 fragment paska zdrowia. Podobnie jak w przypadku McCoy'a umiejętności można używać do leczenia dowolnej postaci, nie tylko samej Isabelle.