Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Przejdź po moście i zdobądź przebranie, 6 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

6 Misja - The Bridge at Eagle Falls - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć pierwszą część opisu przejścia misji 6 - The Bridge at Eagle Falls. Opisujemy dwie główne rzeczy, o które musisz zadbać zanim zajmiesz się pozyskaniem dynamitu. Są to przejście po moście w celu dotarcia do lokacji po drugiej stronie wąwozu oraz pozyskanie przebrania dla Kate, dzięki któremu o wiele łatwiej będzie eliminować wrogów.

W naszej solucji do misji 6 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M6,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 6.

Przejście po moście kolejowym

Od samego początku misji dostępnymi grywalnymi postaciami są Cooper, McCoy i Kate (M6,1) - Desperados 3: Przejdź po moście i zdobądź przebranie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Od samego początku misji dostępnymi grywalnymi postaciami są Cooper, McCoy i Kate (M6,1). Rozpoczynają oni zmagania po przeciwnej stronie wąwozu od najważniejszych lokacji na mapie.

Bohaterowie znajdują się w sąsiedztwie obozu bandytów (M6,4). Musisz pozbyć się przynajmniej części z nich. Początkowo masz bardzo mały obszar działania, ale nie jest to znaczącym problemem. Polegaj na kombinacji rozstawiania torby lekarskiej i używania monety Coopera do zwracania przeciwników w jej stronę. Pozbywaj się w ten sposób kolejnych wrogów i nie zapominaj o chowaniu ich ciał w krzakach. Jeśli zajdzie potrzeba pozbycia się przeciwnika będącego w polu widzenia innych wrogów, to pomagaj sobie dodatkowo perfumami i trybem Showdown Mode do łączonych ataków.

Kieruj się stopniowo w stronę mostu kolejowego (M6,5), po którym musisz przejść - Desperados 3: Przejdź po moście i zdobądź przebranie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Kieruj się stopniowo w stronę mostu kolejowego (M6,5), po którym musisz przejść. Musisz unikać pierwszego przeciwnika Long Coat podróżującego po moście. Staraj się odciągać od niego podrzędnych przeciwników oraz wykonywać ataki gdy będzie szedł w inną stronę. Na moście znajdują się dodatkowo skrzynie, za którymi możesz skutecznie chować się.

Przeciwnika Long Coat możesz zabić, przy czym wymaga to współpracy ze strony McCoya oraz Coopera - Desperados 3: Przejdź po moście i zdobądź przebranie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Przeciwnika Long Coat możesz zabić, przy czym wymaga to współpracy ze strony McCoy'a oraz Coopera. Plan działania jest następujący:

  1. Schowaj się Cooperem za skrzyniami mijanymi przez Long Coata (2 na mapie).
  2. Ustaw się McCoy'em w początkowej części mostu (1 na mapie) i użyj pistoletu z lunetą żeby trafić w Long Coata.
  3. Trafiony Long Coat zostanie tylko osłabiony, ale na chwilę uklęknie.
  4. Podbiegnij Cooperem do Long Coata od tyłu (2 na mapie) żeby go zabić. Ważne jest to żeby nie biec w stronę Long Coata od przodu, bo będzie mógł wtedy wyprowadzić atak.

W podobny sposób możesz pozbywać się kolejnych przeciwników Long Coats napotykanych w dalszej części misji. Jest to najlepsza metoda aż do momentu pojawienia się Sancheza w końcowej fazie zadania. Dokończ podróż bohaterami na drugą stronę wąwozu.

Zdobycie przebrania dla Kate

Kradzieżą przebrania dla Kate możesz zainteresować się tuż po przejściu po moście i dotarciu na małą stację kolejową (M6,6) - Desperados 3: Przejdź po moście i zdobądź przebranie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Kradzieżą przebrania dla Kate możesz zainteresować się tuż po przejściu po moście i dotarciu na małą stację kolejową (M6,6). W okolicy przebywają niestety różne postacie i oprócz przeciwników musisz też unikać wykrycia przez cywilów.

Pierwszego przeciwnika możesz odciągnąć w pobliże krzaków torbą lekarską. W przypadku bandyty w ponczo zastosuj taktykę polegającą na rzuceniu w cywilów perfumami i wykonaniu szybkiego ataku na bandycie. Schowaj jego ciało zanim cywile powrócą do pełni zmysłów. Uporaj się z nimi na sam koniec.

Dobrze byłoby żeby Kate od razu założyła pozyskane przebranie - Desperados 3: Przejdź po moście i zdobądź przebranie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Dobrze byłoby żeby Kate od razu założyła pozyskane przebranie. W okolicy przebywa kilku standardowych przeciwników i oprócz odwracania ich uwagi możesz potestować działanie umiejętności flirtowania z wrogami i odciągania ich od posterunków. Zdolność ta ma ograniczony czas działania, ale powinna ci pozwalać na odciąganie wrogów do miejsc, w których znajdą się poza zasięgiem pola widzenia kolegów.

Ważne przypomnienie - Kate nie może używać swojego uroku na kobietach. Musisz całkowicie unikać wrogów Long Coats - są oni w stanie błyskawicznie zdemaskować Kate nawet pomimo używania przebrania.

Wybór wariantu zaliczenia zadania

Masz teraz do podjęcia decyzję jak pozyskać dynamit do wysadzenia mostu. Możliwe są dwa warianty i o ile nie planujesz zabić wszystkich wrogów z mapy musisz zainteresować się tylko jednym z nich:

  1. Udanie się po dynamit na strzelnicę (M6,3) - przejdź na stronę Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy.
  2. Udanie się po dynamit do kamieniołomu (M6,2) - przejdź na stronę Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie.