Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

6 Misja - The Bridge at Eagle Falls - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć drugą część opisu przejścia misji 6 - The Bridge at Eagle Falls. Nasz opis wyjaśnia jak pozyskać dynamit na strzelnicy - dowiesz się jak dotrzeć na strzelnicę oraz jak rozprawić się z przeciwnikami z okolic strzelnicy.

W naszej solucji do misji 6 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M6,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 6.

Dynamit możesz też pozyskać na inny sposób - zajrzyj na stronę Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie. Musisz zdobyć dynamit w jednej z tych dwóch lokacji. Nie jest wymagane odwiedzenie ich obu.

Dotarcie na strzelnicę

Twoim pierwszym zadaniem jest zaliczenie przeprawy w stronę strzelnicy (M6,3) - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Twoim pierwszym zadaniem jest zaliczenie przeprawy w stronę strzelnicy (M6,3). Wiąże sie to z koniecznością przejścia przez obszar sąsiadujący z tym gdzie zdobyłeś przebranie dla Kate i przebywa tam Long Coat (M6,7).

Dobrym pomysłem na poradzenie sobie z tym problemem jest zakradnięcie się Kate do Long Coata z boku lub od tyłu. Możesz rzucać w niego perfumami i go tymczasowo oślepiać. Ułatwi ci to eliminowanie innych okolicznych wrogów. Long Coatem zajmij się na sam koniec - zastosuj sprawdzoną taktykę, czyli ostrzelaj go pistoletem McCoy'a (najlepiej z pobliskiej wieży) i szybko dobij Cooperem.

Plac sąsiadujący z miejscem stacjonowania przeciwnika Long Coat jest obserwowany przez snajpera (M6,8) - skorzystaj z pistoletu z lunetą McCoya żeby się go pozbyć zanim zaczniesz zajmować się eliminowaniem tutejszych wrogów - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Plac sąsiadujący z miejscem stacjonowania przeciwnika Long Coat jest obserwowany przez snajpera (M6,8) - skorzystaj z pistoletu z lunetą McCoy'a żeby się go pozbyć zanim zaczniesz zajmować się eliminowaniem tutejszych wrogów.

Jedna ze ścieżek na strzelnicę prowadzi przez składowisko drewna (M6,10). Kate może tu swobodnie poruszać się w przebraniu, jak również odciągać lub eliminować pojedynczych wrogów. Inni bohaterowie mogą podróżować po składowanym drewnie i zeskakiwać na przeciwników. Uważaj tu na kilkuoosobowy patrol, który nieustannie patroluje składowisko. Nie musisz atakować tych wrogów - po prostu przekradaj się nad ich głowami lub skradaj się za ich plecami.

Inny wariant dotarcia na strzelnicę zakłada zainteresowanie się tartakiem (M6,9) - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Inny wariant dotarcia na strzelnicę zakłada zainteresowanie się tartakiem (M6,9). Obok budynku możesz znaleźć linę, przy czym tylko Cooper jest w stanie z niej skorzystać. W tartaku przebywają przeciwnicy oraz cywile i niektórych wrogów można odciągnąć polegając na umiejętności flirtowania w wykonaniu Kate.

Jeden z wrogów z tartaku to nowy Long Coat, przy czym możesz się go pozbyć wykazując się sprytem. Wewnątrz budynku znajduje się zaznaczony na obrazku interaktywny mechanizm włączania i wyłączania piły automatycznej. Możesz wyłączyć piłę, ukryć się, zaczekać aż Long Coat pójdzie sprawdzić przyczynę zatrzymania pracy maszyny i ponownie załączyć piłę żeby doprowadzić do jego tragicznego zgonu.

Dzięki przejściu przez tartak (lub zjechaniu na linie) znajdziesz się w obszarze przed tartakiem (M6,12) - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Dzięki przejściu przez tartak (lub zjechaniu na linie) znajdziesz się w obszarze przed tartakiem (M6,12). Bardzo dobrze może się tu "odnaleźć" Kate - jej umiejętność flirtowania pozwoli ci na dezorientowanie oraz odciąganie większości przeciwników. Może to ułatwić przejście przez tę lokację innym bohaterom (jeśli zajdzie taka potrzeba). Dodatkowo pojawia się tu okazja do sabotowania podpory żeby zwaliły się bale drewna.

W końcowej części tego obszaru znajduje się szeroka ścieżka prowadząca w stronę strzelnicy.

Zdobycie dynamitu na strzelnicy

Po placu (M6,11) podróżuje pojedynczy przeciwnik Long Coat i to on stanowi najpoważniejsze utrudnienie - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Po placu (M6,11) podróżuje pojedynczy przeciwnik Long Coat i to on stanowi najpoważniejsze utrudnienie. Musisz za wszelką cenę unikać go, także podczas grania w przebraniu jako Kate. Bohaterka powinna być mimo w stanie odciągnąć od strzelnicy co najmniej jednego podrzędnego przeciwnika po to żeby go wyeliminować w ukryciu.

Sprowadź w to miejsce także pozostałych bohaterów żeby móc polegać na ich umejętnościach. Radzimy wytypować przeciwników rozstawionych blisko zamkniętej bramy. Możesz odciągać ich Kate za przykryte deski i tam eliminować. Musisz jednak to dobrze zgrać w czasie (także schowanie zwłok), bo Long Coat zostanie zaniepokojony brakiem rozmowców i zacznie przeszukiwać okolicę. Nie pozwól żeby znalazł któregoś z bohaterów lub ciała.

W wyeliminowaniu kolejnych przeciwników może ci znacząco pomóc tryb Showdown Mode - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

W wyeliminowaniu kolejnych przeciwników może ci znacząco pomóc tryb Showdown Mode. Zgraj też dobrze w czasie swoje ataki żeby nie zostać zauważonym przez przeciwnika Long Coat:

  1. Wykonaj wspólny atak na przeciwnikach 1 i 2. Szybko schowaj ich ciała.
  2. Zaczekaj aż Long Coat przemieści się do punktu 3. Użyj pistoletu McCoy'a do trafienia w Long Coata z pistoletu z lunetą (możesz rozstawić się na pobliskiej wieży snajperskiej - (M6,8)) i dobij go Cooperem po ataku od tyłu.
  3. Na sam koniec zostaw sobie dwóch przeciwników z punktu 4. Trenują oni na strzelnicy i nigdy nie odwracają się, co czyni z nich bardzo łatwe cele.
Po oczyszczeniu całej okolicy przełącz się na McCoya - Desperados 3: Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Po oczyszczeniu całej okolicy przełącz się na McCoy'a. Dotrzyj do chatki na terenie strzelnicy (M6,3). McCoy jako jedyny dysponuje umiejętnością otwierania zamków i będziesz mógł włamać się do miejsca, w którym składowany jest dynamit.