Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Dotrzyj do kaplicy, 7 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

7 Misja - One Good Shot - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz pełny opis przejścia misji 7 - One Good Shot. Nasza solucja wyjaśnia jak unikać i ewentualnie eliminować bandytów z początkowych lokacji, jak przejść przez obszar z wieżą oraz jak przedostać się na teren cmentarza, na którym znajduje się kaplica.

W naszej solucji do misji 7 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M7,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 7.

Zmagania rozpoczynasz dokładnie w tym samym miejscu, w którym zakończyła się misja 1 (M7,1) - Desperados 3: Dotrzyj do kaplicy, 7 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zmagania rozpoczynasz dokładnie w tym samym miejscu, w którym zakończyła się misja 1 (M7,1). Zeskocz na niższy poziom i schowaj się krzakach niedaleko fontanny (M7,2).

Twoim zadaniem jest przedostanie się do budynku po przeciwnej stronie drogi. Zaczekaj aż przeciwnik w żółtej koszuli zatrzyma się przy fontannie (1 na obrazku) i użyj monety do odwrócenia uwagi innego bandyty, który go obserwuje (2 na obrazku).

Zeskocz z dachu żeby wylądować tuż obok przeciwnika, na któym niedawno użyłeś monety - Desperados 3: Dotrzyj do kaplicy, 7 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zeskocz z dachu żeby wylądować tuż obok przeciwnika, na któym niedawno użyłeś monety. Zainteresuj się bandytą patrolującym ścieżkę do kaplicy (M7,3). Możesz użyć na nim noża do rzucania i następnie szybko zrzucić jego zwłoki w przepaść. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Młody Cooper nie może zabijać wrogów w walce wręcz. Musisz w nich zawsze rzucać nożem.

W dalszej części przemarszu spotkasz:

  1. Rozmawiających przeciwników - Nakłoń ich do obrócenia się w bok rzutem monetą.
  2. Przeciwnika w ponczo - Dobiegaj do kolejnych krzaków gdy będzie spoglądał w inną stronę. Po tym jak się do niego zbliżysz zabij go rzuconym nożem.
Dotrzesz do obszaru z wieżą (M7,4) i najbadziej musisz uważać na snajpera rozstawionego na wieży - Desperados 3: Dotrzyj do kaplicy, 7 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Dotrzesz do obszaru z wieżą (M7,4) i najbadziej musisz uważać na snajpera rozstawionego na wieży. Pozbycie się go będzie twoim pierwszym zadaniem. Wybierz ścieżkę narysowaną na powyższym obrazku, a więc zakładającą skorzystanie z winorośli na tyłach obszaru pilnowanego przez wrogów. Wejdź do wieży i rozpraw się ze snajperem.

Możesz teraz na spokojnie pozbywać się kolejnych okolicznych przeciwników zaczynając od tego, który zatrzymuje się przy klifie.

Nie możesz niestety wybrać głównego wejścia na cmentarz, bo duża brama jest zamknięta - Desperados 3: Dotrzyj do kaplicy, 7 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Nie możesz niestety wybrać głównego wejścia na cmentarz, bo duża brama jest zamknięta. Musisz wybrać boczną ścieżkę (M7,5), której początkowo pilnował pojedynczy wartownik. Znajdziesz tu nowe winorośla pozwalające wspiąć się po cmentarnym murze. John dotrze do miejsca, w którym przebywają Frank i jego ojciec (M7,6).

Nie wykonuje się tu już żadnych czynności - po prostu obejrzyj cut-scenkę. Po jej wyświetleniu automatycznie awansujesz do misji 8 (nie będzie żadnego ekranu podsumowania etapu).