Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Lista wyzwań/odznak - dlaczego nie widzę? Desperados 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Desperados 3 wyjaśnia potencjalny problem - dlaczego gra nie pokazuje żadnych wyzwań do zaliczenia? Będzie to problematyczna kwestia jeśli nie miałeś styczności z Shadow Tactics, a więc poprzednią grą studia Mimimi. Jeśli znasz tę grę, to powinieneś wiedzieć dlaczego wyzwania (odznaki) są początkowo niewidoczne.

Dla przypomnienia wyzwania to ukryte czynności oraz drobne zadania, którymi możesz zajmować się w trakcie przechodzenia misji - Desperados 3: Lista wyzwań/odznak - dlaczego nie widzę? - Desperados 3 - poradnik do gry

Dla przypomnienia wyzwania to ukryte czynności oraz drobne zadania, którymi możesz zajmować się w trakcie przechodzenia misji. Ukończenie każdego wyzwania nagradzane jest odznaką (Badge) - gra wyświetla informację na ekranie o otrzymaniu jej (przykład na obrazku). Zaliczenie wszystkich wyzwań danej misji jest wymagane do ukończenia etapu w 100 procentach.

Pierwsza misja gry Desperados III jest prologiem i w związku z tym nie oferuje możliwości zdobywania wyzwań. Są w niej do zaliczenia wyłącznie główne cele.

Powód, dla którego powiązane z daną misją wyzwania są niewidoczne, jest bardzo prosty - gra celowo odkrywa wyzwania dopiero po ukończeniu danej misji po raz pierwszy - Desperados 3: Lista wyzwań/odznak - dlaczego nie widzę? - Desperados 3 - poradnik do gry

Powód, dla którego powiązane z daną misją wyzwania są niewidoczne, jest bardzo prosty - gra celowo odkrywa wyzwania dopiero po ukończeniu danej misji po raz pierwszy. Możesz wtedy dowiedzieć się ile z nich udało ci się zdobyć i ile jeszcze pozostało do zrobienia.

Bardzo ważną informacją jest to, że o wyzwania możesz walczyć już podczas przechodzenia misji po raz pierwszy. W naszym poradniku znajdziesz strony atlasu świata dla wszystkich misji i dzięki ich lekturze z wyprzedzeniem możesz dowiedzieć się o wyzwaniach. Możesz je zaliczać gdy gra ich jeszcze oficjalnie nie odsłoniła.

Niestety bardzo mało prawdopodobne jest ukończenie wszystkich wyzwań za jednym przejściem. Do niezdobytych wyzwań możesz oczywiście powracać ponownie przechodząc tę samą misję i koncentrując się w większym stopniu na ich zdobyciu. W odblokowaniu niektórych wyzwań może też bardzo pomóc obniżenie poziomu trudności (najlepiej do poziomu Beginner), szczególnie jeśli wyzwanie dotyczy np. zmieszczenia się w limicie czasu (speedrun) czy przejścia przez jakiś obszar nikogo nie atakując.

Podczas powtarzania misji możesz też łatwiej śledzić swoje szanse na zdobycie danego wyzwania / odznaki - poświęcona jest im ostatnia zakładka dziennika. W przykładzie z powyższego obrazka możesz odczytać, że 2 spośród niezdobytych wyzwań przepadły w ramach danego przejścia misji. O ile dana odznaka nie dotyczy ukończenia misji bez zapisywania postepów, to możesz zawsze spróbować wczytać jeden z wcześniejszych sejwów i powalczyć o dane wyzwanie zanim zostało jeszcze anulowane.