Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Wydostań się łodzią z miasteczka, 8 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

8 Misja - One Hell of a Night - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć trzecią część opisu przejścia misji 8 - One Hell of a Night. Nasza solucja podpowiada jak zachować się już po odnalezieniu McCoy'a - dowiesz się jak dotrzeć do doków oraz jak przedostać się drużyną na pokład łodzi używanej do opuszczenia terenu misji.

W naszej solucji do misji 8 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M8,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 8.

Gra nie pozwoli ci dotrzeć do łodzi w linii prostej, a to dlatego, że przy głównych przejściach prowadzących do doków (M8,6) znajdują się barykada oraz zwierzęta hodowlane - Desperados 3: Wydostań się łodzią z miasteczka, 8 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Gra nie pozwoli ci dotrzeć do łodzi w linii prostej, a to dlatego, że przy głównych przejściach prowadzących do doków (M8,6) znajdują się barykada oraz zwierzęta hodowlane.

Musisz przejść przez zagrodę dla zwierząt (M8,15) i są dwa główne wejścia do niej (M8,14). Zacznij od rozprawienia się z przeciwnikami rozstawionymi przed zagrodą - możesz odciągać ich grając jako Kate lub zakradać się do nich innymi bohaterami. Polecamy wybrać wejście 1 z powyższego obrazka. W przypadku wybrania wejścia 2 pojawia się większe ryzyko wykrycia przez przeciwnika Long Coat.

Na terenie zagrody (M8,15) największe zagrożenie stanowi wspomniany przeciwnik Long Coat - Desperados 3: Wydostań się łodzią z miasteczka, 8 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Na terenie zagrody (M8,15) największe zagrożenie stanowi wspomniany przeciwnik Long Coat. Zanim się do niego zakradniesz Sanchezem uporaj się ze śpiącym bandytą oraz uważaj na kurczaki - zbliżanie się do nich i bieganie wśród nich sprawi, że zaczną generować hałas i zaalarmują Long Coata.

Na terenie zagrody przebywają też "zwykli" przeciwnicy. Pozbywanie się ich jest o wiele prostsze - możesz m.in. odwracać ich uwagę i odciągać jako Kate oraz łatwo ich zaskakiwać (także poprzez zeskakiwanie z dachu budynku).

Bohaterowie dotrą do doków (M8,16) - Desperados 3: Wydostań się łodzią z miasteczka, 8 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Bohaterowie dotrą do doków (M8,16). Najbardziej problematyczny jest patrol składający się z 2 przeciwników Long Coats. Ma on wytyczoną trasę podróży, która przypomina prostokąt.

Staraj się pozbywać zwykłych przeciwników z doków znajdując się poza zasięgiem pola widzenia wrogów Long Coats lub przystępując do działania gdy wyruszą w inną stronę. Niektóre ataki będziesz musiał zgrać dobrze w czasie, a także być może schować się na granicy zasięgu pola widzenia wrogów Long Coats. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Cooper może pływać w dokach i w ten sposób docierać do bardziej oddalonych przeciwników omijając obszar patrolowany przez Long Coats.

Pozbycie się przeciwników Long Coats nie jest wymagane do zaliczenia tego etapu - Desperados 3: Wydostań się łodzią z miasteczka, 8 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Pozbycie się przeciwników Long Coats nie jest wymagane do zaliczenia tego etapu. Mógłbyś po prostu przekraść się z nieprzytomnym McCoy'em podążając za nimi. Jeśli za wszelką cenę chcesz pokonać Long Coats, to zostaw celowo ślady na błocie i oddal się dostatecznie od nich Sanchezem. Long Coats po zauważeniu śladów powinni rozdzielić się i zacząć przeszukiwać okolicę. Warto zapisać stan gry, bo pozbycie się jednego przeciwnika po drugim jest ryzykowne.

Docelowo musisz dotrzeć wszystkimi bohaterami do zacumowanej w dokach łodzi (M8,17) - Desperados 3: Wydostań się łodzią z miasteczka, 8 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Docelowo musisz dotrzeć wszystkimi bohaterami do zacumowanej w dokach łodzi (M8,17). Musisz w to miejsce przenieść nieprzytomnego McCoy'a zabierając go z budynku banku (M8,13). Po wejściu na pokład łodzi wybierz postać niosącą McCoy'a i kliknij na kajucie żeby umieścić w niej doktora. Wejście na pokład pozostałymi bohaterami zakończy misję.