Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Zakradnij się Kate do biura burmistrza, 4 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

4 Misja - Until Death Do Us Part - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz pierwszą część opisu przejścia misji 4 - Until Death Do Us Part. W tej części misji steruje się tylko Kate. Nasz poradnik podpowie ci jak przedostać się do wnętrza posiadłości Higginsa oraz jak zakraść się do gabinetu burmistrza pozostając niezauważonym. Po znalezieniu się w gabinecie Kate będzie musiała przeszukać biurko.

W naszej solucji do misji 4 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M4,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 4.

Misję rozpoczynasz grając jako Kate (M4,1) - Desperados 3: Zakradnij się Kate do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz grając jako Kate (M4,1). Bohaterka ma dostęp do ogrodów wokół posiadłości i nie musisz się dzięki temu skradać. Nie atakuj niepotrzebnie napotykanych wokół budynku neutralnie nastawionych postaci, bo Kate nie posiada sznura do wiązania ogłuszonych osób. Zaatakowana postać siłą rzeczy powróci więc do pełni sił, choć jeśli Kate nie została zauważona w momencie wykonania kopniaka, to nie powinien zostać wszczęty alarm. NPC po "przebudzeniu się" powróci po prostu do swoich dawnych czynności.

Kieruj się na północ, czyli w stronę obszaru, po którym przechadza się służąca z kluczem (M4,3). Nie atakuj jej od razu, bo okolicę obserwuje przeciwnik w ponczo stojący na balkonie posiadłości (M4,2). Przeczytaj nowe samouczki i rzuć fiolką perfum w przeciwnika na balkonie. Zostanie on tymczasowo oślepiony. Perfumy są na szczęście "nielimitowanym" gadżetem i nawet jeśli spudłujesz to po odnowieniu się umiejętności można z nich ponownie skorzystać.

Szybko zbliż się do służącej, wejdź w tryb interakcji (w wersji na PC wciśnij CTRL) i kliknij na kobiecie żeby ją okraść i zdobyć klucz - Desperados 3: Zakradnij się Kate do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Szybko zbliż się do służącej, wejdź w tryb interakcji (w wersji na PC wciśnij CTRL) i kliknij na kobiecie żeby ją okraść i zdobyć klucz. Musisz tego dokonać zanim przeciwnik na balkonie odzyska wzrok. Z kluczem wyrusz do wschodniej bramy. Otwarcie jej odblokuje ci dostęp do nowej części terenów posiadłości, choć nie trzeba się tu skradać, bo Kate nadal dysponuje prawem do przebywania w tym miejscu.

Musisz dotrzeć do bocznego wejścia do posiadłości (M4,4) - Desperados 3: Zakradnij się Kate do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Musisz dotrzeć do bocznego wejścia do posiadłości (M4,4). Nie próbuj od razu włamywać się do budynku, bo zaalarmuje to przebywające w pobliżu postacie. Rzuć perfumami w oddalonego wartownika, a następnie kopnij pracownika stojącego przy drzwiach. Dopiero po ogłuszeniu obu tych postaci szybko kliknij na drzwiach żeby otworzyć zamek. Ponownie nie musisz obawiać się alarmu. Po tym jak wartownik i pracownik powrócą do pełni sił powinien pozostać w miejscach, w których pierwotnie stali.

Schowaj się za dowolną dużą przeszkodą żeby nie zostać zauważonym przez strażników z korytarza (M4,5) - Desperados 3: Zakradnij się Kate do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Schowaj się za dowolną dużą przeszkodą żeby nie zostać zauważonym przez strażników z korytarza (M4,5). Zauważ, że jeden z nich patroluje korytarz. Zaczekaj aż zatrzyma się przy prawym strażniku żeby z nim pogadać. Rzuć fiolką perfum w dwóch strażników i następnie rozpocznij bieg długim korytarzem do wejścia do biura (M4,6). Po drodze miniesz wartownika odwróconego plecami i o ile go nie dotkniesz nie powinien zostać zaalarmowany.

Otwórz kolejne drzwi prowadzące bezpośrednio do gabinetu. Kliknij na biurku żeby załączyła się cut-scenka (Kate schowa się w szafie). W kolejnej części misji będziesz dla odmiany sterował samym Cooperem.