Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Wejdź do pociągu - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

14 Misja - The Wages of Pain - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz finałową trzecią część opisu przejścia misji 14 - The Wages of Pain. Z naszej solucji dowiesz się jak unikać lub eliminować nowych wrogów z mapy, a także jak przetransportować nieprzytomną Isabelle i jak dotrzeć bezpiecznie całą drużyną do wagonu zatrzymanego pociągu.

W naszej solucji do misji 14 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M14,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 14.

Finałowa część misji rozpocznie się niezależnie od tego w jaki sposób doprowadzisz do zatrzymania pociągu, czy to poprzez przepchnięcie dużego wozu (M14,4) czy wystraszenie bydła w gospodarstwie (M14,5) - Desperados 3: Wejdź do pociągu - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Finałowa część misji rozpocznie się niezależnie od tego w jaki sposób doprowadzisz do zatrzymania pociągu, czy to poprzez przepchnięcie dużego wozu (M14,4) czy wystraszenie bydła w gospodarstwie (M14,5). Na potrzeby ukończenia misji wszystkich 4 bohaterów musi wejść do oznaczonego wagonu (M4,16) (od lewej strony). W realizacji tego zadania będą oczywiście przeszkadzać nowi wrogowie, którzy wyjdą z zatrzymanego pociągu.

W ostatniej części misji Cooper stanie się nową grywalną postacią. Rozpocznie on w obozowisku (M14,15). Cooper domyślnie przenosi nieprzytomną Isabelle, której nie będzie można wybudzić w tej misji. Możesz położyć ją na ziemi i zacząć wykonywać czynności Cooperem lub kontynuować grę tylko Kate i Sanchezem i przy okazji zdobyć odznakę za zaliczenie misji bez upuszczania Isabelle.

Wrogów rozstawionych w najbliższym otoczeniu blokady na torach (M14,6) najlepiej zignorować i po prostu ominąć, gdyż nic nie zyskasz na rozprawieniu się z nimi - Desperados 3: Wejdź do pociągu - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Wrogów rozstawionych w najbliższym otoczeniu blokady na torach (M14,6) najlepiej zignorować i po prostu ominąć, gdyż nic nie zyskasz na rozprawieniu się z nimi. Nie pomijaj natomiast budynku stacji kolejowej (M14,10). Dobrze byłoby ponownie zabezpieczyć jego dach, ale z atakiem na wroga w ponczo zaczekaj aż przeciwnik stojący na dachu wagonu będzie zwrócony w inną stronę.

Dotrzyj bohaterami do tylnej części składu i zajmij się tam eliminowaniem kolejnych przeciwników. Możesz pomagać sobie flirtowaniem, gwizdaniem oraz pozostawianiem śladów na piasku (M14,7).

Szczególnie problematyczni mogą być bandyci stojący na dachach kolejnych wagonów - Desperados 3: Wejdź do pociągu - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Szczególnie problematyczni mogą być bandyci stojący na dachach kolejnych wagonów. Uwagę co najmniej jednego z nich można odwrócić wspinająć się na dach Kate i używając opcji flirtowania. Jeśli nie ma takiej możliwości, to pomagaj sobie np. perfumami oraz eliminuj innych bandytów gdy przechodzą pomiędzy wagonami.

Najtrudniej będzie ci bezpiecznie zbliżyć się do wagonu powiązanego z opuszczeniem misji (M14,16), bo po okolicy tej podróżuje Long Coat i nawet Kate w przebraniu musi go unikać - Desperados 3: Wejdź do pociągu - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Najtrudniej będzie ci bezpiecznie zbliżyć się do wagonu powiązanego z opuszczeniem misji (M14,16), bo po okolicy tej podróżuje Long Coat i nawet Kate w przebraniu musi go unikać. Najprościej jest odciągnąć bandytę stojącego na dachu najbliższego wagonu - skorzystaj z gwizdania.

W przypadku pozostałych wrogów wyczekuj zawsze aż Long Coat wyruszy w przeciwną stronę i podchodź do nich Kate żeby zacząć flirtować i nakłaniać ich do obracania się. Pozwoli ci to pozbywać sie przeciwników, których wcześniej obserwowali. Pamiętaj zawsze o oddaleniu się Kate zanim powróci Long Coat.

Nie musisz dokładnie oczyszczać całej okolicy z przeciwników - Desperados 3: Wejdź do pociągu - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Nie musisz dokładnie oczyszczać całej okolicy z przeciwników. Pozbądź się tylko tych bandytów, którzy utrudnialiby bezpieczne przeniesienie w to miejsce Isabelle, którą trzeba wrzucić do wagonu.

Dotrzyj w to samo miejsce wszystkimi pozostałymi bohaterami. Wejście wszystkimi do wagonu zakończy misję.