Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Wątki nadprzyrodzone - czy są w grze? Desperados 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy w grze Desperados 3 znajdują się jakiekolwiek wątki nadprzyrodzone (supernatural) czy może podobnie jak chociażby w Red Dead Redemption 2 próbuje ona podejść do oddania klimatu Dzikiego Zachodu w realistyczny sposób. To może być istotna kwestia dla osób, które nie przepadają za tytułami z elementami fantasy.

Odpowiedź na to pytanie nie jest bardzo oczywista, gdyż wiele misji pozbawionych jest jakichkolwiek elementów nadprzyrodzonych - Desperados 3: Wątki nadprzyrodzone - czy są w grze? - Desperados 3 - poradnik do gry

Odpowiedź na to pytanie nie jest bardzo oczywista, gdyż wiele misji pozbawionych jest jakichkolwiek elementów nadprzyrodzonych. Dla porządku należy jednak powiedzieć - tak, w grze Desperados 3 są obecne pewne wątki nadprzyrodzone (supernatural). Ściśle powiązana jest z nimi postać szamanki voodoo Isabelle, która dołącza do drużyny w ósmym etapie kampanii. Postać ta dysponuje dwoma umiejętnościami, które można byłoby określić mianem nadprzyrodzonych i które powiązane są z jej "mocami voodoo".

Kontrola umysłu (Mind Control) - Szamanka może używać tej zdolności na wszystkich zwykłych przeciwnikach - Desperados 3: Wątki nadprzyrodzone - czy są w grze? - Desperados 3 - poradnik do gry

Kontrola umysłu (Mind Control) - Szamanka może używać tej zdolności na wszystkich "zwykłych" przeciwnikach. Opętaną postacią można swobodnie kontrolować i np. używać jej do zdobywania trudno dostępnych przedmiotów questowych czy zabijania innych wrogów samemu nie podejmując ryzyka bezpośredniej konfrontacji. Kontrola umysłu ma ograniczony zasięg, ale nie ma limitu czasu. Po jej zakończeniu wróg będzie przez chwilę ogłuszony.

Łączenie dusz (Connect) - Isabelle może utworzyć połączenie pomiędzy dwoma okolicznymi przeciwnikami - Desperados 3: Wątki nadprzyrodzone - czy są w grze? - Desperados 3 - poradnik do gry

Łączenie dusz (Connect) - Isabelle może utworzyć "połączenie" pomiędzy dwoma okolicznymi przeciwnikami. Od tego momentu ogłuszenie lub zabicie któregoś z tych przeciwników w taki sam sposób wpłynie na drugą osobę. To bardzo przydatna zdolność do jednoczesnego pozbywania się "niewygodnych" par wrogów.

Nie jest oczywiście tak, że ze zdolności voodoo Isabelle można korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń - Desperados 3: Wątki nadprzyrodzone - czy są w grze? - Desperados 3 - poradnik do gry

Nie jest oczywiście tak, że ze zdolności voodoo Isabelle można korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń:

  1. Kontrola umysłu posiada ściśle określoną liczbę dozwolonych użyć, która jest wyświetlana nad ikoną umiejętności. Bardzo wskazane jest zostawianie jej sobie na najtrudniejszych do wyeliminowania wrogów. Liczbę użyć można zwiększać dzięki odnajdywaniu specjalnych skrzynek z zapasami.
  2. Isabelle nie może używać swoich mocy na "elitarnych" przeciwnikach Long Coats.
  3. Każde użycie kontroli umysłu lub łączenia dusz pozbawia Isabelle 1 fragmentu paska zdrowia. Bohaterka może bez ograniczeń odnawiać swoje zdrowie dzięki ziołom, aczkolwiek regeneracja jest powolnym procesem.