Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

10 Misja - Back Alley Jazz - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz drugą część opisu przejścia misji 10 - Back Alley Jazz. W tej części zadania musisz zająć się dotarciem do jednego, dwóch lub trzech podejrzanych powiązanych z głównym celem misji. Nasza solucja podpowiada jak zakraść się do każdego z podejrzanych z zamiarem pozyskania listu.

W naszej solucji do misji 10 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M10,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 10.

Informacje wstępne

  1. Na mapie przebywa trzech podejrzanych. Każdy z nich posiada list, ale tylko jeden z listów dotyczy Wayne'a, czyli poszukiwanego znajomego Isabelle.
  2. Jeśli wykonałeś kroki opisane na poprzedniej stronie opisu przejścia, to będziesz już wiedział kto posiada właściwy list. Posiadacz poszukiwanego listu może zmieniać się wraz z każdym przejściem gry, tak więc jeśli masz zamiar przeprowadzić śledztwo, to musisz je osobiście doprowadzić do końca.
  3. Alternatywny wariant to docieranie do kolejnych podejrzanych do momentu odnalezienia tego z poszukiwanym listem. Jeśli ci cię poszczęści, to poprawny list będzie przy pierwszym podejrzanym, a jeśli będziesz miał wyjątkowego pecha, to przy ostatnim.
  4. Każdy z listów możesz zdobyć zabijając podejrzanego lub okradając go. Polecamy zdecydować się na samym początku jeden z tych wariantów, bo oddzielne wyzwania (odznaki) tej misji dotyczą zamordowania 3 podejrzanych lub pozostawienia ich wszystkich przy życiu.

Podejrzany 1 - Raymond Irving

Raymond Irving przebywa na terenie domu uciech (M10,2), przy czym nie chodzi tu o dach, na którym mogłeś pozyskać przebranie o Kate, tylko o główny dziedziniec (M10,5) - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Raymond Irving przebywa na terenie domu uciech (M10,2), przy czym nie chodzi tu o dach, na którym mogłeś pozyskać przebranie o Kate, tylko o główny dziedziniec (M10,5). Mężczyzna przechadza się cały czas po dziedzińcu, zatrzymując się m.in. przy kurtyzanach i przeciwnikach, jak również siadając co jakiś czas na ławce.

Do celu misji możesz zbliżyć się na dwa główne sposoby - wkraczając na dziedziniec jako Kate w przebraniu oraz od strony dachów (M10,2). Dobrym pomysłem może też być rozstawienie się McCoy'em na dachu, na którym wcześniej do pozyskania było przebranie.

Irving przebywa w obszarze z bardzo dużą liczbą przeciwników oraz cywilów i w rezultacie jakiekolwiek próby wyeliminowania go doprowadzą do wszczęcia alarmu - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Irving przebywa w obszarze z bardzo dużą liczbą przeciwników oraz cywilów i w rezultacie jakiekolwiek próby wyeliminowania go doprowadzą do wszczęcia alarmu. Jeśli mimo wszystko chcesz go zabić, to oddaj strzał z dachu. Zdecydowanie lepszy pomysł to okradzenie podejrzanego, ale będziesz musiał poczynić pewne przygotowania.

Najbardziej uważaj na przeciwnika Long Coat, który obserwuje dziedziniec z okolicznego balkonu. Jest on w stanie zdemaskować Kate nawet podczas używania przez nią przebrania. Long Coat spotyka się co jakiś czas na dachu z jednym z bandytów. Może to być okazja do użycia na tych postaciach np. połączenia Isabelle czy perfum Kate. Jeśli planujesz zabić Long Coata, to warto oddać w niego strzał z pistoletu z lunetą i mieć w pobliżu jakiegoś członka drużyny, który dobije Long Coata i schowa jego zwłoki.

Sporym problemem jest również pokazany na obrazku przeciwnik w ponczo, który cały czas obserwuje dziedziniec - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Sporym problemem jest również pokazany na obrazku przeciwnik w ponczo, który cały czas obserwuje dziedziniec. W tym przypadku zaczekaj aż nikt nie będzie spoglądał w jego stronę i zastrzel go ze snajperki. Warto dodać, że na przeciwległym dachu domu uciech jest amunicja do pistoletu z lunetą, ale można do niej dotrzeć tylko mijając balkonik z Long Coatem.

Na okradzenie Irvinga najlepiej zdecydować się po odwróceniu uwagi / oślepieniu / wyeliminowaniu Long Coata i po tym jak podejrzany usiądzie na ławce - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Na okradzenie Irvinga najlepiej zdecydować się po odwróceniu uwagi / oślepieniu / wyeliminowaniu Long Coata i po tym jak podejrzany usiądzie na ławce. Warto też rozważyć rzucenie perfumami w stojących obok bandytów żeby nie odnotowali momentu kradzieży. Kucnij za Irvingiem i ukradnij list.

Podejrzany 2 - Sędzia Arthur McGain

Arthur McGain przebywa na terenie kawiarni Cafe Chez Manu (M10,1) - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Arthur McGain przebywa na terenie kawiarni Cafe Chez Manu (M10,1). Będzie cały czas siedział przy jednym ze stolików przed budynkiem kawiarni (M10,6) i w najbliższym jego otoczeniu będzie znajdowało się wielu wrogów.

Cała kawiarnia to zakazany obszar. Są trzy różne wejścia na jej teren i przy każdym z nich pojawia się czerwona linia informujący o zakazie wstępu dla osób nieupoważnionych.

W zakradnięciu się do McGaina oraz w eliminowaniu przebiegających na terenie kawiarni standardowych przeciwników będzie przeszkadzał Long Coat przechadzający się po balkonikach - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

W zakradnięciu się do McGaina oraz w eliminowaniu przebiegających na terenie kawiarni standardowych przeciwników będzie przeszkadzał Long Coat przechadzający się po balkonikach. Jego odgórnie ustalona trasa podróży gwarantuje na szczęście całkiem sporo czasu na wykonanie pewnych czynności gdy idzie lub spogląda w inną stronę.

Dobrym sposobem na rozpoczęcie oczyszczania tej lokacji jest skorzystanie z umiejętności Kate po to żeby umożliwić McCoyowi dotarcie do pokazanych na obrazku bocznych drzwi - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Dobrym sposobem na rozpoczęcie "oczyszczania" tej lokacji jest skorzystanie z umiejętności Kate po to żeby umożliwić McCoy'owi dotarcie do pokazanych na obrazku bocznych drzwi. Doktor może otworzyć je wytrychem i przedostać sie na dach. Przyprowadź tam też Isabelle, bo na dachu przebywa 2 wrogów i najlepiej pozbyć się ich atakiem łączonym. Na dachu znajdziesz też amunicję do snajperki.

Zacznij po kolei eliminować wrogów z głównego placu oraz z obszaru sąsiadującgo z kawiarnią - odciągaj ich grając jako Kate lub przynajmniej flirtuj z nimi żeby zwracali się w inną stronę - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zacznij po kolei eliminować wrogów z głównego placu oraz z obszaru sąsiadującgo z kawiarnią - odciągaj ich grając jako Kate lub przynajmniej flirtuj z nimi żeby zwracali się w inną stronę. Docelowo możesz się też zająć wspomnianym przeciwnikiem Long Coat - najlepiej ostrzelać go z dachu McCoy'em i szybko zakraść się do tyłu Isabelle żeby go dobić.

Docelowo musisz doprowadzić do sytuacji, w której nikt nie będzie spoglądał w stronę sędziego. Pozwoli ci to zakraść się od tyłu do McGaina i go zabić lub jedynie okraść. Zdobędziesz w ten sposób jego list.

Podejrzany 3 - Ted O'Neill

Ted ONeill jest brygadzistą pracującym na terenie Przystani 9 (M10,3) - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Ted O'Neill jest brygadzistą pracującym na terenie Przystani 9 (M10,3). Mężczyzna nie stoi cały czas w jednym miejscu, ale przez całą misję pozostaje w jednym obszarze (M10,7), w którym może odbywać rozmowy z innymi pracownikami.

Przystan jest zakazaną strefą i ma dwa główne wejścia, przy których są czerwone linie symbolizujące zakaz wstępu. Najlepsza taktyka działania to oczywiście wysłanie na teren przystani Kate w przebraniu kurtyzany.

Bardzo dużym ułatwieniem związanym z infiltracją przystani jest to, że w lokacji tej nie ma żadnych przeciwników Long Coats - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Bardzo dużym ułatwieniem związanym z infiltracją przystani jest to, że w lokacji tej nie ma żadnych przeciwników Long Coats. Kate może poruszać się po całej przystani bez ryzyka, że zostanie przez kogoś zdemaskowana. Możesz od razu korzystać z jej umiejętności po to żeby odwracać uwagę przeciwników oraz odciągać ich poza teren przystani lub w jakieś inne ustronne miejsce.

Po tym jak dostatecznie "oczyścisz" okolicę przystań mogą zinfiltrować inni bohaterowie. Warto tu dodać, że Isabelle może wskoczyć do wody i dopływać do innych obszarów przystani.

Podczas eksploracji przystani zwrócisz zapewne uwagę na ciężki wiszący ładunek - Desperados 3: Sprawdź 3 podejrzanych - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Podczas eksploracji przystani zwrócisz zapewne uwagę na ciężki wiszący ładunek. Możesz go użyć do zamordowania jednego lub kilku wrogów w zaaranżowanym wypadku, ale musisz wejść w interakcję z mechanizmem dźwigu gdy nikt nie będzie spoglądał w stronę twojego bohatera.

Kontynuuj eliminowanie wrogów przebywających na terenie przystani aż w pobliżu O'Neilla nie będą już znajdowali się inni pracownicy. Mężczyznę możesz zabić lub zakraść się do niego od tyłu i i ukraść mu jego list. Jeśli masz problemy z tym, że O'Neill pozostaje w ciągłym ruchu, to rozważ rzucenie w niego fiolką perfum żeby go chwilowo oślepić i zatrzymać.

Spotkanie się bohaterami w jednym miejscu

Po tym jak zdobędziesz właściwy list od Irvinga, McGaina lub O'Neilla dotrzyj bohaterami w pobliże tylnych alejek (M10,8). Dojdzie tam do narady i odblokowana zostanie druga część mapy Nowego Orleanu.