Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Podłóż i zdetonuj dynamit, 6 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

6 Misja - The Bridge at Eagle Falls - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć czwartą część opisu przejścia misji 6 - The Bridge at Eagle Falls. Z naszej solucji dowiesz się jak dotrzeć do miejsca podłożenia dynamitu i jak prawidłowo zdetonować dynamit i doprowadzić do zniszczenia mostu kolejowego.

{ramkaniebieska}W naszej solucji do misji 6 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M6,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 6.

Zadaniem tym możesz zająć się dopiero po tym jak zdobędziesz dynamit na strzelnicy (M6,3) lub w kamieniołomie (M6,2) - Desperados 3: Podłóż i zdetonuj dynamit, 6 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zadaniem tym możesz zająć się dopiero po tym jak zdobędziesz dynamit na strzelnicy (M6,3) lub w kamieniołomie (M6,2). Musisz dotrzeć do zejścia do niższej części wąwozu (M6,18). Sąsiaduje ono z małą stacją kolejową gdzie wcześniej pozyskałeś przebranie dla Kate.

W pierwszej kolejności zainteresuj się wszystkimi przeciwnikami przebywającymi na drewnianych balkonikach. Dobrze byłoby wszystkich ich się pozbyć. W zrealizowaniu tego planu pomoże ci Kate - może ona odwracać uwagę wrogów oraz odciągać niektórych z nich. W tym samym czasie np. Cooper może się ich pozbywać.

Dolną część tej lokacji patroluje Long Coat i tradycyjnie już musisz na niego uważać także podczas prowadzenia rozgrywki jako Kate - Desperados 3: Podłóż i zdetonuj dynamit, 6 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Dolną część tej lokacji patroluje Long Coat i tradycyjnie już musisz na niego uważać także podczas prowadzenia rozgrywki jako Kate. Do akcji przystępuj zawsze po tym jak Long Coat wyruszy w stronę budowanego mostu. Pozbywaj się wrogów po kolei i pamiętaj o tym, że Long Coat może przejść w zaalarmowany stan po tym jak odnotuje "zaginięcie" postaci, z którymi wcześniej się spotykał. Przeczekaj ten stan w ukryciu.

Samego Long Coata możesz pozbyć się polegając na sprawdzonej technice - użyj pistoletu z lunetą McCoy'a i podbiegnij do osłabionego elitarnego wroga Cooperem (z boku lub od tyłu).

1 - Desperados 3: Podłóż i zdetonuj dynamit, 6 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry
W stronę mostu (M6,19) wyrusz dopiero po tym jak uporasz się z przeciwnikiem Long Coat - Desperados 3: Podłóż i zdetonuj dynamit, 6 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

W stronę mostu (M6,19) wyrusz dopiero po tym jak uporasz się z przeciwnikiem Long Coat. Na swojej drodze napotkasz kilku zwykłych wrogów i eliminowanie ich będzie bardzo proste.

Miejsce podłożenia dynamitu pokazuje obrazek 1. Po zamontowaniu go na szkielecie mostu wycofaj się do poprzedniej lokacji (M6,18). Ustaw się następnie McCoy'em w miejscu przy krawędzi wąwozu, z którego można oddać strzał do dynamitu (ciągła zielona linia). Dojdzie do eksplozji i zawali się centralna część mostu.