Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Dotrzyj Cooperem do biura burmistrza, 4 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

4 Misja - Until Death Do Us Part - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz drugą część opisu przejścia misji 4 - Until Death Do Us Part. Tym razem grywalną postacią jest Cooper, który rozpoczyna zmagania na zewnątrz posiadłość. Nasz poradnik zawiera instrukcje jak skutecznie zinfiltrować posiadłość oraz jak zakraść się do głównego budynku bez wszczynania alarmów.

W naszej solucji do misji 4 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M4,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 4.

Cooper pojawi się w południowo-wschodnim narożniku mapy (M4,7), czyli na drodze prowadzącej do głównego wejścia na tereny posiadłości (M4,8) - Desperados 3: Dotrzyj Cooperem do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Cooper pojawi się w południowo-wschodnim narożniku mapy (M4,7), czyli na drodze prowadzącej do głównego wejścia na tereny posiadłości (M4,8). Wejścia pilnuje m.in. dwóch przeciwników Long Coat i oczywiście nie wpuszczą oni bohatera do środka. Problem ten możesz bardzo łatwo rozwiązać - zejdź po bluszczu znajdującym się na południe od wejścia na posiadłość (M4,9).

Począwszy się od tego miejsca musisz skradać się. Cooper w przeciwieństwie do Kate nie ma prawa wstępu do żadnej części posiadłości burmistrza.

Zbliżysz się do centralnego placu posiadłości (M4,19) - Desperados 3: Dotrzyj Cooperem do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Zbliżysz się do centralnego placu posiadłości (M4,19). Jednym ze sposobów dostania się do wnętrza budynku jest skorzystanie ze wschodnich drzwi balkonowych na piętrze (M4,20). Nie jest to dobry pomysł, gdyż wejście to jest pilnie strzeżone. Powiązane z nim jest jedno z wyzwań, ale tematem tym warto zainteresować się dopiero podczas powtórnego przechodzenia misji na niskim poziomie trudności.

Sugerowana trasa zakłada skorzystanie z południowej ścieżki (M4,10). Docelowo ma to na celu przedostanie się do południowego wejścia do budynku (M4,13). Dotarcie do południowej ścieżki nie jest na szczęście trudne. Przekradaj się do kolejnych krzaków i dodatkowo rzuć monetą gdy dwóch strażników zacznie rozmawiać - spraw żeby obrócili się w prawo. Pozwoli ci to bezproblemowo dotrzeć do małej drabiny.

W trakcie podróżowania południową ścieżką koniecznie pozostawaj w pozycji przykucniętej, bo Cooper może zostać zauważony przez bandytę ze wschodniego balkonu posiadłości (M4,20) - Desperados 3: Dotrzyj Cooperem do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

W trakcie podróżowania południową ścieżką koniecznie pozostawaj w pozycji przykucniętej, bo Cooper może zostać zauważony przez bandytę ze wschodniego balkonu posiadłości (M4,20). Problematyczny jest też przeciwnik stojący w pobliżu miejscu rozpoczęcia misji grając jeszcze jako Kate (M4,1). Spogląda on na południe i "zwykłe" skradanie się nie wystarczy. To na szczęście problem łatwy do rozwiązania - rzuć monetą żeby obrócił się na chwilę o 180 stopni. Pozwoli ci to wyruszyć dalej na zachód.

Na tyłach posiadłości (M4,11) przebywa dwóch wartowników. Proponujemy rozpocząć od rzucenia nożem w przeciwnika 1, który siedzi na ławce i jest zwrócony na południe. "Zatrzymaj" następnie przeciwnika 2 rzuconą monetą, zbliż się do niego i pozbądź się go w walce wręcz. Schowaj ciało tego przeciwnika i wyrusz w stronę do zwłok pierwszego bandyty po to żeby odzyskać nóż. Obok stoi dwóch przeciwników - odwróć ich uwagę monetą.

Teraz musisz przekraść się do ściany bluszczu zlokalizowanej za schodami (M4,12) - Desperados 3: Dotrzyj Cooperem do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Teraz musisz przekraść się do ściany bluszczu zlokalizowanej za schodami (M4,12). Sugerowaną trasę podróży pokazuje powyższy obrazek:

  1. Rozpocznij w zachodnich krzakach.
  2. Użyj monety żeby ponownie odwrócić uwagę 2 wrogów stojących przy ścieżce prowadzącej do schodów.
  3. Przekradnij się do południowych krzaków.
  4. Zaczekaj aż przeciwnik w zielonej koszuli dotrze do obszaru z dywanem i aparatem fotograficznym. Możesz go wyeliminować w tym miejscu (np. nożem) i nie trzeba martwić się o schowanie jego ciała.
  5. Odwróć uwagę pzzeciwnika w ponczo opartego o scenę i wyrusz do wschodnich krzakach.
  6. Dotrzyj do ściany bluszczu pozostając cały czas ukrytym w krzakach.
Po wdrapaniu się po bluszczu znajdziesz się tuż obok pojedynczego bandyty opierającego się o balustradę - Desperados 3: Dotrzyj Cooperem do biura burmistrza, 4 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Po wdrapaniu się po bluszczu znajdziesz się tuż obok pojedynczego bandyty opierającego się o balustradę. Skorzystaj z monety żeby obrócił się w lewo. Szybko wyrusz do kolejnej ściany bluszczu. Wdrapanie się po niej pozwoli ci dotrzeć na południowy balkonik posiadłości (M4,13).

Zaczekaj aż przeciwnicy zakończą rozmowę, dzięki czemu jeden z nich odejdzie. Wejdź do środka, ale uważaj na przeciwnika obok kominka. Możesz użyć na nim monety lub przebiec gdy na chwilę przestanie spoglądać na korytarz. Otwórz drzwi żeby dotrzeć do biura burmistrza Higginsa. Załączy się tam ważna cut-scenka, w trakcie której Higgins zostanie zamordowany. Awansujesz do trzeciej części misji, w której będziesz sterował Kate i Cooperem.