Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Podpal kałużę oleju, 5 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

5 Misja - The Magnificent Five - solucja, opis przejścia

Ta strona poradnika do gry Desperados 3 zawiera trzecią finałową część opisu przejścia misji 5 - The Magnificent Five. W końcowej części zadania McCoy i Sanchez muszą pozbyć się największej grupy przeciwników rozstawionych wokół działka gatlinga. Plan działania zakłada podpalenie dużej kałuży oleju smołowego, w której stoją przeciwnicy.

W naszej solucji do misji 5 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M5,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 5.

Zauważ, że wraz z awansowaniem do finału misji na ranczu pojawili się nowi wrogowie - Desperados 3: Podpal kałużę oleju, 5 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zauważ, że wraz z awansowaniem do finału misji na ranczu pojawili się nowi wrogowie. Nie musisz ich za wszelką cenę eliminować, aczkolwiek możesz zacząć spróbować odciągać pojedynczych przeciwników od głównej grupy.

Obejdź dużą grupę bandytów, którzy rozstawili się wokół bliżej położonego ogniska (M5,5). Obejdź ich od strony silosa i bocznej ścieżki i ponownie dotrzyj do kurnika (M5,8). Bardzo wskazane jest pozbycie się przeciwników, którzy obserwują tę okolicę - polegaj na kombinacji wnyków, gwizdania i szybkiego chowania ciał. Najbardziej problematyczny jest biegający bandyta w ponczo z lampą naftową. Zaczaj się na niego przy wejściu do kurnika i postaraj się szybko go wyeliminować i schować jego ciało. W razie potrzeby możesz też wykonać akcję łączoną z McCoy'em po rozstawieniu doktora na jednej z pobliskich wież.

Wróć się do ogniska zlokalizowanego w pobliżu domu na wodzie (M5,2) - Desperados 3: Podpal kałużę oleju, 5 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Wróć się do ogniska zlokalizowanego w pobliżu domu na wodzie (M5,2). Zdobądź nową pochodnię i udaj się z nią raz jeszcze do kurnika.

Upewnij się, że żaden z wrogów nie spogląda w stronę kurnika i zbliż się szybko do głównego placu (M5,17). Rzuć pochodnią w kałużę, dzięki czemu podpalone zostanie całe to miejsce. Misja zakończy się wraz z wyeliminowaniem wszystkich wrogów, którzy przebywali w sąsiedztwie gatling guna.