Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Czy można przejść grę nikogo nie zabijając? Desperados 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy można ukończyć grę Desperados 3 nikogo nie zabijając, tzn. grając jako pacyfista. Chęć zaliczenia kampanii w taki nietypowy sposób może wynikać z preferowanego sposobu przechodzenia skradanek czy z chęci narzucenia sobie dodatkowego wyzwania.

Postawione przez nas pytanie nie posiada jednej prostej odpowiedzi - Desperados 3: Czy można przejść grę nikogo nie zabijając? - Desperados 3 - poradnik do gry

Postawione przez nas pytanie nie posiada jednej prostej odpowiedzi. Dużo zależy od tego w jaki sposób potraktujesz cele misji wymuszone przez grę, a jak będziesz prowadził rozgrywkę w tych scenach i etapach, które gwarantują pełną swobodę działania.

Dla porządku wyjaśnijmy jednak - nie, nie można ukończyć całej gry mając 0 zabójstw na koncie. Wynika to po prostu z tego, że niektóre obowiązkowe cele misji dotyczą mordowania konkretnych osób. Gra nie zaliczy danego zadania za wykonane jeśli wskazana postać została jedynie ogłuszona.

Desperados III posiada mechaniki pozwalające na pozbawianie przeciwników przytomności i związywanie ich po to żeby nie zdołali wstać z ziemi po powrocie do pełni zmysłów - Desperados 3: Czy można przejść grę nikogo nie zabijając? - Desperados 3 - poradnik do gry

Desperados III posiada mechaniki pozwalające na pozbawianie przeciwników przytomności i związywanie ich po to żeby nie zdołali wstać z ziemi po powrocie do pełni zmysłów. Może to inaczej wyglądać w zależności od wybranego bohatera. Przykładowo John i Hector zamiast skorzystania z noża/toporka mogą ogłuszyć przeciwnika w walce wręcz, a Doc McCoy zamiast użycia strzykawki ze śmiertelną trucizną może pozbawić oponenta przytomności wykorzystując chloroform.

Wiele spośród rozgrywanych misji jest również skonstruowanych w taki sposób, że możesz omijać wielu wrogów lub odwracać ich uwagę bez konieczności atakowania ich. Może to oczywiście uczynić grę trudniejszą. Bardzo często łatwiej jest pozbyć się "niewygodnego" przeciwnika niż przekraść się obok niego pozostawiając go w spokoju.

Cenną informacją jest to, że gra nie karze za zabijanie przeciwników. Wyjątkiem są niektóre wyzwania (odznaki), które mogą dotyczyć pozostawiania określonych wrogów w spokoju. Wypełnienie założeń wszystkich wyzwań jest wymagane jeśli masz w planach ukończenie danej misji w 100%.