Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Long Coats - jak eliminować? Desperados 3 poradnik, solucja

Long Coat to nazwa najsilniejszych i najtrudniejszych do wyeliminowania przeciwników występujących w grze Desperados 3. Na tej stronie poradnika podpowiadmy jak skutecznie pozbywać się wrogów Long Coats po to żeby móc w spokoju zajmować się zaliczaniem celów misji w lokacjach, w których się pojawiają.

Dla przypomnienia przeciwników Long Coat zgodnie z ich nazwą możesz rozpoznać po noszonych przez nich długich czarnych płaszczach - Desperados 3: Long Coats - jak eliminować? - Desperados 3 - poradnik do gry

Dla przypomnienia przeciwników Long Coat zgodnie z ich nazwą możesz rozpoznać po noszonych przez nich długich czarnych płaszczach. Pojawiają się oni począwszy od trzeciej misji kampanii. W miarę awansowania w grze konfrontacje z nimi będą niestety coraz częstsze. Przeciwnicy ci są nie tylko silniejsi, ale również bardziej wyczuleni. Przykładowo są oni w stanie zdemaskować Kate podczas gry będzie ona przemieszczała się w przebraniu.

Idealny kandydat do eliminowania wrogów Long Coats to Hector - Desperados 3: Long Coats - jak eliminować? - Desperados 3 - poradnik do gry

Idealny kandydat do eliminowania wrogów Long Coats to Hector. Może on:

  1. Zamordować przeciwnika Long Coat z wykorzystaniem toporka.
  2. Ogłuszyć przeciwnika Long Coat po wybraniu opcji walki wręcz.

Uwaga - Nie próbuj rozstawiać pułapek na niedźwiedzie grając Hectorem. Przeciwnik Long Coat zauważy wnyki i się przed nimi zatrzyma.

Umiejętności pozostałych bohaterów nie pozwalają od razu zabić przeciwnika Long Coat, ale mogą go osłabić - rozpoznasz to po tym, że przeciwnik Long Coat uklęknął (przykład na powyższym obrazku) - Desperados 3: Long Coats - jak eliminować? - Desperados 3 - poradnik do gry

Umiejętności pozostałych bohaterów nie pozwalają od razu zabić przeciwnika Long Coat, ale mogą go osłabić - rozpoznasz to po tym, że przeciwnik Long Coat uklęknął (przykład na powyższym obrazku). Stanie się tak np. po trafieniu w Long Coata z użyciem pistoletu z lunetą (snajperki) Buntline McCoy'a.

Musisz zawsze dobić osłabionego Long Coata zanim wyczerpie się czerwony pasek. Podbiegnij do niego z boku lub od tyłu (najlepiej innym bohaterem) żeby się z nim ostatecznie rozprawić. Nie podbiegaj od przodu, bo Long Coat nawet w osłabionym stanie może się spróbować obronić.