Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Bohater - dlaczego odmawia wykonania czynności? Desperados 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Desperados 3 opisujemy problem, który możesz łatwo napotkać w trakcie przechodzenia gry - dlaczego bohater nie chce wykonać jakiejś czynności? Mowa tu to akcjach typu odmowa wdrapania się na wysoką półkę. Tego typu problemy mogą utrudnić przechodzenie gry - podpowiadamy jak je rozpoznać i obejść.

Z odmową wykonania czynności możesz spotkać się np - Desperados 3: Bohater - dlaczego odmawia wykonania czynności? - Desperados 3 - poradnik do gry

Z odmową wykonania czynności możesz spotkać się np. jeśli rozkażesz bohaterowi wdrapanie się po bluszczu na wyższą półkę lub wejście do wody. Możesz usłyszeć stosowny komunikat bohatera oraz kursor zmieni się w ikonę zakazu podobną do tego z powyższego obrazka.

Odmowa wykonania akcji jest wynikiem braku stosownej pasywnej zdolności dla danego bohatera - Desperados 3: Bohater - dlaczego odmawia wykonania czynności? - Desperados 3 - poradnik do gry

Odmowa wykonania akcji jest wynikiem braku stosownej pasywnej zdolności dla danego bohatera. Zdolności te możesz odczytywać najeżdżając kursorem na portret bohatera w lewej części ekranu.

Z przykładu z powyższego obrazka możesz dowiedzieć się, że Hector nie potrafi pływać oraz że potrafi korzystać jedynie z drabin. Ściany bluszczu oraz liny są więc dla niego niedostępne.

Zapraszamy do rozdziału Grywalni bohaterowie i innych umiejętności w naszym poradniku. Zestawiliśmy w nim wszystkie aktywne i pasywne zdolności grywalnych postaci.

Jak radzić sobie z problemem niedostępnych obszarów i obiektów dla wybranych członków drużyny - Desperados 3: Bohater - dlaczego odmawia wykonania czynności? - Desperados 3 - poradnik do gry

Jak radzić sobie z problemem niedostępnych obszarów i obiektów dla wybranych członków drużyny? Główne sposoby są dwa:

  1. Poszukanie innego przejścia. W większości etapów do każdego celu misji prowadzą co najmniej dwie różne ścieżki.
  2. Poproszenie innego członka drużyny o pomoc. Może on w pojedynkę zająć się zaliczeniem celu misji w "niedostępnej" lokacji lub pomóc w odblokowaniu przejścia. Mechanizm ten poznasz już w trakcie zaliczania drugiej misji gry, w której Cooper musi opuścić drabinę sznurową dla McCoy'a po to żeby bohaterowie mogli wspólnie przejść dalej.