Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Desperados 3 - Misja 7
Desperados 3 - Misja 7
Miejsce rozpoczęcia misji. Młody John to jedyna grywalna postać w tym etapie. Rozpoczynasz w ukryciu.
Fontanna. Możesz odwracać uwagę okolicznych wrogów monetami oraz zabijać ich nożem (tylko rzuty), choć eliminowanie ich wszystkich opcjonalne. Twoim priorytetem jest kierowanie się w stronę kaplicy (6).
Ścieżka w stronę kaplicy. Zatrzymuje się tu pojedynczy przeciwnik - odwróć jego uwagę i omiń go lub zabij. Nieco dalej stoi dwóch rozmawiających przeciwników - rzuć monetą żeby się przekraść.
Obszar z wieżą. Zeskocz na niższą ścieżkę na tyłach wieży i skorzystaj z winorośli żeby dotrzeć do wejścia do wieży. Wdrap się na więżę i zabij snajpera. Możesz zacząć zabijać po kolei pozostałych wrogów rzucanym nożem. Docelowo musisz uzyskać dostęp do bocznej ścieżki (5).
Boczna ścieżka. Możesz z niej skorzystać po uporaniu się ze snajperem i co najmniej 1 wartownikiem. Zaprowadzi cię ona do miejsca, w którym można wspiąć się po winoroślach i przedostać na teren cmentarza.
Cmentarz przed kaplicą. Przebywają tu ojciec Johna i Frank. Po dostaniu się na cmentarz (5) załączy się cut-scenka kończąca etap.
Powiększ mapę

Desperados 3: 7 Misja - mapa, odznaki/wyzwania Desperados 3 poradnik, solucja

7 Misja - One Good Shot - mapa, odznaki, wyzwania

Legenda Desperados 3 - Misja 7

Ważne lokacje na mapie

Na tej stronie atlasu świata do gry Desperados 3 znajdziesz szczegółową mapę misji 7 - One Good Shot. Jest to niewielka i mało rozbudowana lokacja. Z naszej solucji dowiesz jak dotrzeć w pobliże kaplicy oraz jak przekraść się na teren cmentarza.

Pełny opis przejścia misji 7 znajduje się na kolejnej stronie tego rozdziału. W naszej solucji znajdują się też odwołania do mapy. Przykładowo oznaczenie (M7,5) informuje, że powinieneś zerknąć na punkt o numerze 5 na mapie dotyczącej misji 7.

Oznaczenia na mapie misji 7

  1. Czerwone kropki symbolizują przeciwników, których młody John musi unikać lub eliminować.
  2. Niebieskimi punktami oznaczyliśmy wszystkie ważne lokacje nadające się do odwiedzenia. Opisy tych punktów znajdują się bezpośrednio pod mapą.

Ogólne informacje na temat misji 7

Misja 7 (One Good Shot) jest drugim flashbackiem w ramach przechodzenia kampanii - Desperados 3: 7 Misja - mapa, odznaki/wyzwania - Desperados 3 - poradnik do gry

Misja 7 (One Good Shot) jest drugim flashbackiem w ramach przechodzenia kampanii. Oznacza to, że akcja tego etapu rozgrywa się w przeszłości i że steruje się młodym Johnem Cooperem. Obszar działań jest bardzo niewielki i przeprawa przez Diabelski Kanion ma dość liniowy charakter. Nadrzędnym założeniem tego etapu będzie dotarcie na cmentarz sąsiadujący z kaplicą po to żeby pomóc ojcu głównego bohatera, który znalazł się w opałach.

Młody John może w tej misji korzystać z monet oraz noża do rzucania. Bohater nie będzie natomiast posiadał żadnej broni palnej. Podczas przeprawy przez mapę nie spotkasz na szczęście żadnych elitarnych wrogów. Jedynym "unikalnym" przeciwnikiem jest pojedynczy snajper.

Grywalni bohaterowie:

  1. Młody John - Główny bohater nie jest całkowicie bezbronny, jak w pierwszej misji kampanii. Możesz używać noża na potrzeby zabijania napotykanych przeciwników.

Odznaki / wyzwania w misji 7

W siódmej misji gry nie ma żadnych wyzwań. Nawet jeśli ukończysz misję nie otrzymasz dostępu do żadnych odznak (Badges). Wyzwania zaczną ponownie pojawiać się począwszy od misji 8.