Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Ucieknij z mapy, 9 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

9 Misja - Louisiana Voodoo - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz czwartą część opisu przejścia misji 9 - Louisiana Voodoo. Dzięki naszej solucji dowiesz się jak opuścić okolicę i jak zakończyć misję po oswobodzeniu wszystkich 5 członków drużyny. Dotarcie do wyjścia z mapy nie jest szczególnie proste, gdyż trzeba m.in. radzić sobie z przeciwnikami Long Coat.

W naszej solucji do misji 9 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M9,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 9.

Miejsce zakończenia misji znajduje się w południowo-zachodniej części mapy (M9,20), obok stajni (M9,19) - Desperados 3: Ucieknij z mapy, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Miejsce zakończenia misji znajduje się w południowo-zachodniej części mapy (M9,20), obok stajni (M9,19). Można tam dotrzeć z dwóch różnych stron. Pierwszy wariant zakłada przejście przez górne obozowisko (M9,14). Musiałbyś rozpocząć od dotarcia do drabiny sąsiadującej z wybrzeżem (M9,9).

Niestety pozbycie się wrogów z górnego obozowiska jest trudne - na stałe przebywa tu co najmniej 2 bandytów (trzech jeśli nie zlikwidowałeś jeszcze przeciwnika w ponczo na podwyższeniu) i kolejnych 3 bandytów patroluje okolicę. W oczyszczeniu tego miejsca może ci pomóc fiolka gazu bagiennego McCoy'a. Umiejętne rzucenie jej może ogłuszyć 4 lub więcej wrogów. Możesz dodatkowo połączyć dwóch strażników z głównego obozowiska dzięki umiejętności Isabelle. Ogłuszysz w ten sposób o 1 osobę więcej. Nie zapomnij wszystkich szybko związać (warto oddelegować do tego zadania więcej niż 1 bohatera). Zabezpieczenie tej okolicy ma na celu możliwość dotarcia do drabiny (M9,19) znajdującej się obok stajni.

Drugi wariant zakłada zbliżenie się do głównej ścieżki prowadzącej do stajni (M9,19) - Desperados 3: Ucieknij z mapy, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Drugi wariant zakłada zbliżenie się do głównej ścieżki prowadzącej do stajni (M9,19). W zrealizowaniu tego planu będą przede wszystkim przeszkadzali przeciwnicy Long Coat, aczkolwiek Hector może ich eliminować w walce wręcz. Warto pozbyć się w ten sposób dwóch z nich - wroga Long Coat zajętego pilnowaniem klatki Hectora i jego kolegi podróżującego w stronę klatki Kate. Wrogowie Long Coat spotykają się w połowie drogi (M9,17), po czym rozchodzą się w przeciwne strony.

Na terenie stajni (M9,19) przebywa 2 zwykłych wrogów oraz 1 przeciwnik Long Coat - Desperados 3: Ucieknij z mapy, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Na terenie stajni (M9,19) przebywa 2 zwykłych wrogów oraz 1 przeciwnik Long Coat. Polecamy w pierwszej kolejności zająć się standardowymi bandytami. Najlepsza technika to używanie pułapki na niedźwiedzie i gwizdania Hectora po to żeby odciągać ich od stajni i eliminować np. w pobliżu krzaków. Możesz też jednak korzystać z innych gadżetów, jak choćby torby lekarskiej McCoy'a i monety Coopera.

Przeciwnika Long Coat pilnującego wyjścia z mapy (M9,20) najlepiej zostawić sobie na sam koniec - Desperados 3: Ucieknij z mapy, 9 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Przeciwnika Long Coat pilnującego wyjścia z mapy (M9,20) najlepiej zostawić sobie na sam koniec. Odwróć na chwilę jego uwagę (monetą, kotem Isabelle itp.) po to żeby Hector mógł przekraść się po prawej stronie i zbliżyć do Long Coata. Umożliwi to wyeliminowanie go w walce wręcz.

Wszystkich pięciu bohaterów musi dotrzeć do punktu zakończenia misji. Wyświetli się filmik ukazujący na ukradzionych ze stajni koniach i misja zakończy się.