Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Długość gry - ile czasu zajmuje przejście? Desperados 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera szczegółowe informacje ile czasu zajmuje przejście gry Desperados 3. Dowiesz się ile wynosi przeciętny czas rozgrywki oraz ile dodatkowych godzin trzeba spędzić z Desperados III chcąc ukończyć grę w 100% i zdobyć platynowe trofeum.

1 - Desperados 3: Długość gry - ile czasu zajmuje przejście? - Desperados 3 - poradnik do gry
  1. Przejście wszystkich 16 głównych misji po raz pierwszy powinno ci zająć około 25 godzin, przy czym jest to wartość przy założeniu, że zdecydujesz się na wybranie wysokiego poziomu trudności, który jest rekomendowanym przez nas ustawieniem. Ustawienie normalnego lub niskiego poziomu trudności może skrócić kampanię o kilka godzin, gdyż na mapach spotkasz mniej przeciwników i nie będą aż tak szybko reagowali.
  2. Zdobycie 100% wyzwań (odznak) w misjach może wydłużyć grę o 10 lub więcej godzin. Wiele wyzwań w grze jest trudnych i wymusza powtarzanie misji na specjalnych zasadach, np. mieszcząc się w limicie czasu albo nikogo nie zabijając. Licz się z tym, że prawie każdy etap przejdziesz docelowo 2-3 razy.
  3. Wyzwania barona to kolejnych kilka godzin, przy czym na potrzeby odblokowania "platyny" wymagane jest zajęcie się jedynie pięcioma z nich. Są to mini-misje zaliczane na starych mapach, ale z nowymi założeniami.
  4. Platynowe trofeum w grze jest dość trudne, choć jeśli zdołasz zaliczyć co najmniej 90 wyzwań i zdobędziesz powiązane z tym osiągnięcie, to zajęcie się pozostałymi trofeami nie będzie już takie trudne ani przesadnie czasochłonne. W grze możesz też "oszukiwać" z tworzeniem sejwów m.in. na potrzeby zdobywania trofeów dotyczących wielokrotnego używania tych samych broni i umiejętności.
  5. Skończenie całej gry na poziomie trudności Desperado to ostateczne wyzwanie, aczkolwiek nie jest to potrzebne do zdobycia platynowego trofeum. Jeśli jednak chcesz spróbować, to czeka cię znacznie więcej powtórzeń nieudanych scen. Musisz perfekcyjnie rozgrywać wszystkie akcje i doskonale znać założenia poszczególnych etapów.