Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

6 Misja - The Bridge at Eagle Falls - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć trzecią część opisu przejścia misji 6 - The Bridge at Eagle Falls. Nasz opis wyjaśnia jak pozyskać dynamit w kamieniołomie - dowiesz się jak dotrzeć do kamieniołomu oraz jak rozprawić się z przeciwnikami z okolic kamieniołomu.

W naszej solucji do misji 6 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M6,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 6.

Dynamit możesz też pozyskać na inny sposób - zajrzyj na stronę Wariant 1 - Znajdź dynamit na strzelnicy. Musisz zdobyć dynamit w jednej z tych dwóch lokacji. Nie jest wymagane odwiedzenie ich obu.

Dotarcie do kamieniołomu

Twoim pierwszym zadaniem jest zaliczenie przeprawy w stronę kamieniołomu (M6,2) - Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Twoim pierwszym zadaniem jest zaliczenie przeprawy w stronę kamieniołomu (M6,2). W pierwszej kolejności twoi bohaterowie muszą dotrzeć do obszaru, w którym panuje wycinka drewna (M6,14). Jest to bardzo rozległy obszar i zdecydowanie może ułatwić to skradanie się członkom twojej drużyny. Pamiętaj jednak, że ścięte drzewa nie oferują kompletnej zasłony i nadal musisz poruszać się w pozycji przykucniętej.

Kate nie musi skradać się w tej lokacji (mając przebranie), bo nie ma tu wrogów Long Coats. Możesz wykorzystywać ją do tego żeby odwracać uwagę pojedynczych strażników i łatwiej eliminować dzięki temu tych wrogów, którzy wzajemnie się obserwują. Znajduje się tu ścieżka prowadząca do kamieniołomu, ale pozbycie się pilnujących jej wrogów będzie kłopotliwe.

Podczas czyszczenia opisywanego terenu uważaj na drugiego snajpera z pobliskiej wieży (M6,15) - Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Podczas "czyszczenia" opisywanego terenu uważaj na drugiego snajpera z pobliskiej wieży (M6,15). Najlepiej jest pozbyć się go z dużym wyprzedzeniem polegając na pistolecie z lunetą McCoy'a.

Pozbycie się snajpera otwiera przed tobą nowe możliwości. Pod wieżą znajduje się przede wszystkim ścieżka do kamieniołomu. Oprócz tego możesz zepchnąć wózek górniczy na grupę 3 przeciwników i zostanie to potraktowane jako wypadek.

Ostatnia trzecia ścieżka do obszaru z dynamitem znajduje się w bocznej części kamieniołomu (M6,16) - Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Ostatnia trzecia ścieżka do obszaru z dynamitem znajduje się w bocznej części kamieniołomu (M6,16). To kolejna większa lokacja, dzięki czemu pozbywanie się przeciwników nie powinno być zbyt wymagające, szczególnie jeśli zaczniesz korzystać z usług Kate oraz z umiejętności innych bohaterów do odwracania uwagi wrogów.

Jeśli masz zamiar wybrać to przejście do kamieniołomu, to postaraj się odciągnąć kilku wrogów z obszaru z dynamitem. Ułatwi ci to zajęcie się głównym celem misji.

Zdobycie dynamitu w kamieniołomie

Niezależnie od wybranej ścieżki do kamieniołomu twoim pierwszym zajęciem powinno być wyeliminowanie 2 snajperów okupujących rusztowania nad obszarem gdzie prowadzone są główne prace wydobywcze (M6,17) - Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Niezależnie od wybranej ścieżki do kamieniołomu twoim pierwszym zajęciem powinno być wyeliminowanie 2 snajperów okupujących rusztowania nad obszarem gdzie prowadzone są główne prace wydobywcze (M6,17).

Snajperzy wzajemnie obserwują się i w rezultacie nie możesz ich eliminować po kolei. Najlepiej jest skorzystać z akcji zespołowej w oparciu o Showdown Mode - McCoy strzela do snajpera 1, a Cooper zabija w tym samym czasie snajpera 2. Musisz oczywiście zakraść się do jednego ze snajperów Cooperem żeby pomysł ten "wypalił".

W głównej części kamieniołomu (M6,2) warto zacząć korzystać z usług Kate po to żeby odciągać pojedynczych przeciwników od głównego obszaru i eliminować ich po tym jak dotrą do krzaków lub do jednej z bocznych ścieżek - Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

W głównej części kamieniołomu (M6,2) warto zacząć korzystać z usług Kate po to żeby odciągać pojedynczych przeciwników od głównego obszaru i eliminować ich po tym jak dotrą do krzaków lub do jednej z bocznych ścieżek.

Kate może też doprowadzać do zwracania się wrogów w ponczo w pożądaną przez ciebie stronę. Podczas wszystkich tych operacji unikaj Long Coata - wykonuj czynności gdy Long Coat przebywa wewnątrz chatki lub gdy stoi przy skałach.

W zamordowaniu Long Coata (oraz co najmniej 2 wrogich robotników) może ci bardzo pomóc zaznaczony na powyższym obrazku detonator - Desperados 3: Wariant 2 - Znajdź dynamit w kamieniołomie, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

W zamordowaniu Long Coata (oraz co najmniej 2 wrogich robotników) może ci bardzo pomóc zaznaczony na powyższym obrazku detonator. Pozbądź się wszystkich wrogów, którzy spoglądają w stronę detonatora. Zaczekaj ponadto aż Long Coat dotrze do skał. Dopiero wtedy użyj detonatora żeby doprowadzić do eksplozji i zabić wrogów w wypadku.

Po tym jak sytuacja się uspokoi (eksplozja będzie uznana za wypadek przy pracy) dotrzyj McCoy'em do chatki. Użyj umiejętności otwierania zamków. Możesz już zabrać dynamit i wyruszyć z nim w stronę mostu (M6,19).