Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

10 Misja - Back Alley Jazz - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz trzecią część opisu przejścia misji 10 - Back Alley Jazz. Finałowa część etapu zakłada przeprawę w stronę strefy magazynowej (Storage Year), w której znajduje się biuro do przeszukania. Nasza solucja podpowiada jak bezpiecznie przejść przez boczne uliczki oraz jak zinfiltrować ostatni obszar pozostając niezauważonym.

W naszej solucji do misji 10 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M10,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 10.

Przeprawa do strefy magazynowej

Przejście do bocznych alejek i zarazem nowej części mapy znajduje się niedaleko Przystani 9 powiązanej z poprzednim głównym celem misji (M10,8) - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Przejście do bocznych alejek i zarazem nowej części mapy znajduje się niedaleko Przystani 9 powiązanej z poprzednim głównym celem misji (M10,8). Kate może wkroczyć na ten teren w przebraniu, jak również pomóc w odciągnięciu lub odwróceniu uwagi okolicznych przeciwników. Może to ułatwić infiltrację nowego terenu pozostałym członkom drużyny.

W przypadku McCoy'a idealnym wariantem zachowania jest skorzystanie z zaznaczonych na obrazku drzwi. Pozwolą one dotrzeć doktorowi na dach. McCoy może tam znaleźć skrzynię z amunicją do snajperki i zacząć używać tej broni na niżej stojących przeciwnikach.

W pierwszej alejce (M10,9) dużym zagrożeniem jest pojawienie się psa obronnego - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

W pierwszej alejce (M10,9) dużym zagrożeniem jest pojawienie się psa obronnego. Dla przypomnienia psy są w stanie "zdemaskować" Kate nawet podczas korzystania z przebrania. Nie mają one dużego "zasięgu węchu", ale mimo wszystko załączaj często podgląd żeby nie zbliżyć się zbytnio do zwierzęcia.

Do kolejnego obszaru prowadzą dwie różne ścieżki i najlepiej jest postarać się o zabezpieczenia tej, która nie prowadzi bez podwórze. Zwróć tu szczególną uwagę na snajpera z powyższego obrazka, którego możesz zastrzelić McCoy'em. Na niższym balkoniku przebywa też przeciwnik w ponczo - zastrzel go lub przynajmniej odwróć jego uwagę. Kolejnych wrogów możesz już eliminować po kolei. Nie powinno to być zbyt trudne.

Po zbliżeniu się do drugiej alejki (M10,10) musisz w pierwszej kolejności zająć się wyeliminowaniem lub chwilowym wyłączeniem przeciwników spoglądających w stronę miejsca, z którego przyszedłeś - zaznaczeni oni zostali na powyższym obrazku - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Po zbliżeniu się do drugiej alejki (M10,10) musisz w pierwszej kolejności zająć się wyeliminowaniem lub chwilowym "wyłączeniem" przeciwników spoglądających w stronę miejsca, z którego przyszedłeś - zaznaczeni oni zostali na powyższym obrazku.

Podczas dezorientowania lub pozbywania się wspomnianych bandytów uważaj na nowego przeciwnika Long Coat, który patroluje drugą alejkę. Chwilowo trzymaj się od niego z daleka.

Ponownie warto spróbować przedostać się na dach jednego z tutejszych budynków - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Ponownie warto spróbować przedostać się na dach jednego z tutejszych budynków. McCoy może otworzyć zamknięte drzwi jednego z budynków (dokonaj tego gdy Long Coat nie idzie w tę stronę). Na dachu przebywa 2 przeciwników, tak więc sprowadź tu też Isabelle żeby pozbyć się ich w łączonym ataku.

Na dachu znajduje się amunicja do snajperki, która od razu będzie ci się mogła przydać. Pistoletu z lunetą najlepiej jest użyć do pozbycia się przeciwników rozstawionych w miejscach z dołączonego obrazka. W obu przypadkach przed oddaniem strzałów upewnij się, że nikt nie spogląda w stronę tych postaci. Dobrym momentem do ataku może być np. rozmowa Long Coata z bandytą.

Przeciwnikiem Long Coat z drugiej alejki zainteresuj się dopiero po zniwelowaniu opisanych wcześniej zagrożeń - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Przeciwnikiem Long Coat z drugiej alejki zainteresuj się dopiero po zniwelowaniu opisanych wcześniej zagrożeń. Zauważ, że nad główną ulicą wisi ciężki ładunek. Dotrzyj do miejsca, w którym znajduje się mechanizm dźwigu.

Zaczekiaj aż Long Coat wyruszy w stronę wiszącego ładunku i użyj perfum do oślepienia postaci, z którą wcześniej rozmawiał. Zrzuć ładunek żeby zmiażdżyć Long Coata. Pozostałych wrogów z drugiej alejki również możesz pozbyć się lub po prostu część z nich ominąć i wyruszyć dalej całą drużyną.

Bohaterowie dotrą wkrótce w pobliże strefy magazynowej, przy czym niestety główne wejście (M10,11) jest doskonale pilnowane i wśród przeciwników jest Long Coat - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Bohaterowie dotrą wkrótce w pobliże strefy magazynowej, przy czym niestety główne wejście (M10,11) jest doskonale pilnowane i wśród przeciwników jest Long Coat. Nie musisz na szczęście radzić sobie z tym problemem, bo tuż obok jest drabina pozwalająca dotrzeć na dach budynku (M10,12).

Wyślij najpierw Kate po to żeby ogłuszyła lub odwróciła uwagę wartownika na dachu. Umożliwi to dwóm pozostałym bohaterom przedostanie się na dach.

Otwarcie szopy i zbadanie biura

Dzięki przejściu po dachu twoi bohaterowie znajdą się w sąsiedztwie strefy magazynowej Storage Yard (M10,13) - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Dzięki przejściu po dachu twoi bohaterowie znajdą się w sąsiedztwie strefy magazynowej Storage Yard (M10,13). Ponownie znajdziesz tu skrzynię z amunicją dla broni McCoy'a i użyj pistoletu z lunetą m.in. do pozbycia się pojedynczego snajpera rozstawionego na jednej z wyższych półek.

Po strefie magazynowej przechadza się Long Coat i tradycyjnie już nie daj się mu wykryć. Są też pewne ułatwienia - możesz zepchnąć ścianę ze skrzyń na dwóch wartowników oraz gasić lampy naftowe i rozprawiać się z przeciwnikami, którzy przyjdą je ponownie rozpalić. Long Coata zostaw sobie na koniec - traf w niego ze snajperki i szybko dobij go drugim bohaterem.

Wejścia do szopy z biurem (M10,14) pilnuje dwóch przeciwników - Desperados 3: Dotrzyj do biura w strefie magazynowej - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Wejścia do szopy z biurem (M10,14) pilnuje dwóch przeciwników. Możliwe są tu różne warianty zachowania - możesz np. oślepić ich perfumami, użyć na nich połączenia Isabelle czy trafić w jednego z nich ze snajperki.

McCoy musi osobiście dotrzeć do drzwi biura żeby je otworzyć. Wkroczenie do szopy załączy cut-scenkę kończącą tę misję.