Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Zdobądź przebranie - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

16 Misja - The Old and the New - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 zamieściliśmy pierwszą część opisu przejścia misji 16 - The Old and the New. Jest to początkowa część przeprawy przez kanion. Z naszej solucji dowiesz się gdzie można zdobyć przebranie dla Kate oraz jak dokładnie pozyskać nowy strój.

W naszej solucji do misji 16 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M16,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 16.

Kobieta, której można ukraść przebranie, przebywa w południowej części kanionu (M16,4) - Desperados 3: Zdobądź przebranie - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Kobieta, której można ukraść przebranie, przebywa w południowej części kanionu (M16,4). Pozyskanie stroju dla Kate jest całkowicie opcjonalne i jeśli nie chcesz się tym zajmować to możesz od razu kierować się w stronę cmetnarza (M16,1). Nie radzimy jednak pomijać tego kroku, bo bez stroju trudniej będzie ci pozbywać się wielu wrogów.

Kate, Cooper i Sanchez rozpoczynają w lewej części mapy (M16,1). Jest to ta sama okolica, w której rozgrywałeś prolog, przy czym oczywiście tym razem rozmieszczenie przeciwników jest zupełne inne. Najbliższych 2 wrogów łatwo można zaskoczyć. W przypadku kolejnych bandytów wykorzystuj wóz i skrzynie w formie zasłony, a także rozważ użycie perfum i monety. Eliminuj wrogów po kolei i uważaj na bandytę, który podróżuje w stronę zejścia do kanionu (M16,3). Kolejne akcje wykonuj za każdym razem gdy pójdzie w prawo.

Isabelle i McCoy rozpoczynają w prawej części mapy (M16,2) - Desperados 3: Zdobądź przebranie - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Isabelle i McCoy rozpoczynają w prawej części mapy (M16,2). W tym przypadku bardzo wskazane jest poleganie na umiejętnościach rzucania torbą lekarską, wysyłania kota Isabelle i łączenia dusz przeciwników (jest to szczególnie pomocne gdy 2 bandytów stoi obok siebie). Użyj też co najmniej raz snajperki McCoy'a do zabicia siedzącego na skałach wroga w ponczo.

Po okolicy tej podróżuje pojedynczy Long Coat, ale bardzo łatwo możesz się z nim uporać - wdrap się Isabelle na wyższą półkę i podejdź do interaktywnego głazu (M16,6). Zepchnij go gdy pod nim będzie przechodził Long Coat po to żeby go przygnieść i zabić unikając wszczęcia alarmu.

Zanim zajmiesz się dotarciem do lokacji z przebraniem wypadałoby zabezpieczyć przejście łączące lewą i prawą część kanionu (M16,5) - Desperados 3: Zdobądź przebranie - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zanim zajmiesz się dotarciem do lokacji z przebraniem wypadałoby zabezpieczyć przejście łączące lewą i prawą część kanionu (M16,5). Będzie to znacznie trudniejsze po lewej stronie, a to dlatego, że spotkasz tam większą liczbę przeciwników. Wielu wrogów możesz odciągać gwizdaniem, monetą lub celowym pozostawianiem śladów na piasku.

Wpadniesz tu na pierwszy trzyosobowy patrol, na czele którego stoi Long Coat. Patrolem tym najlepiej zająć się dopiero po uporaniu się z okolicznymi przeciwnikami. Idealny plan działania zakłada użycie obrzyna Sancheza do zaatakowania patrolu i w niebieskim okręgu nie mogą znaleźć się inni wrogowie jeśli nie chcesz żeby wszczęty został alarm. Trafionego Long Coata trzeba zawsze dobić, tak więc podbiegnij szybko do niego zanim powróci do sił.

Rozprawienie się z patrolem w bardzo dużym stopniu pomoże ci w przedostaniu się do przejścia pomiędzy lewą i prawą częścią kanionu - Desperados 3: Zdobądź przebranie - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Rozprawienie się z patrolem w bardzo dużym stopniu pomoże ci w przedostaniu się do przejścia pomiędzy lewą i prawą częścią kanionu. Po obu stronach przepaści stoją przeciwnicy i najlepiej jest pozbyć się ich polegając na ataku zespołowym w trybie Showdown Mode.

W miejscu tym znajdziesz kolejny duży głaz i warto od razu go zrzucić, gdyż dokładnie pod nim stoi m.in. Long Coat. Pozbycie się wrogów zmiażdżonych przez głaz bardzo ułatwi ci dotarcie do miejsca zdobycia przebrania.

Musisz zejść do kanionu i po obu stronach znajdują się ścieżki prowadzące na dół (M16,3) - Desperados 3: Zdobądź przebranie - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Musisz zejść do kanionu i po obu stronach znajdują się ścieżki prowadzące na dół (M16,3). Najlepiej zbliżać do celu podróży jednocześnie z obu stron po to żeby na bieżąco eliminować wrogów z wyższych skalnych półek.

  1. Lewa ścieżka gwarantuje świetne okazje do rozstawiania wnyków i odciągania zwykłych przeciwników gwizdaniem.
  2. Prawa ścieżka pozwala m.in. zeskoczyć na jednego z wrogów obserwujących kanion.

Po znalezieniu się na dole zwróć uwagę na przeciwnika podróżującego z latarnią i przystąp do działania gdy wyruszy na północ. Na koniec zostaw sobie bandytę rozmawiającego z kobietą. Wyeliminuj obie te postacie w łączonym ataku i pozyskaj przebranie dla Kate.