Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Spotkaj się bohaterami przy pociągu, 6 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

6 Misja - The Bridge at Eagle Falls - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć ostatnią piątą część opisu przejścia misji 6 - The Bridge at Eagle Falls. Zniszczenie mostu nie kończy szóstej misji, albowiem wszyscy bohaterowie muszą jeszcze dotrzeć do pociągu. W zrealizowaniu tego planu pomoże Sanchez, który pojawi się na mapie.

W naszej solucji do misji 6 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M6,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 6.

Dobra wiadomość jest taka, że przy peronie kolejowym pojawił się Sanchez (M6,13) i od tego momentu możesz nim sterować - Desperados 3: Spotkaj się bohaterami przy pociągu, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Dobra wiadomość jest taka, że przy peronie kolejowym pojawił się Sanchez (M6,13) i od tego momentu możesz nim sterować. Zła wiadomość jest taka, że na mapie pojawiły się posiłki. Wszyscy nowi wrogowie będą zwróceni w stronę wysadzonego mostu.

Twoim zadaniem jest doprowadzenie Coopera, McCoy'a i Kate na peron kolejowy. Zacznij grać Sanchezem i rozprawiaj się z kolejnymi przeciwnikami z peronu. W odciąganiu ich pomoże ci świetnie znana taktyka rozkładania wnyków i gwizdania.

Musisz przejść przez obszar, w którym wcześniej przebywał Long Coat (M6,7) - Desperados 3: Spotkaj się bohaterami przy pociągu, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Musisz przejść przez obszar, w którym wcześniej przebywał Long Coat (M6,7). Teraz jest tu kilku zwykłych bandytów. Ponownie możesz rozstawiać wnyki i gwizdać. Wyjątkiem jest przeciwnik w niebieskiej koszuli - przekradnij się przez jego pole widzenia gdy będzie spoglądał w inną stronę. Możesz go później zabić zeskakując na niego z pobliskiej wieży.

W obszarze z małą stacją kolejową (M6,6) kontynuuj eliminowanie wrogów odwróconych plecami do Sancheza. Oczyść drogę dla swoich towarzyszy. Wrogów przy zniszczonym moście nie musisz atakować. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki krok, to użyj obrzyna i szybko dobij osłabionego atakiem Long Coata.

Musisz dotrzeć wszystkimi 4 bohaterami na peron kolejowy (M6,13) i wejść w interakcję z jednym z wagonów - Desperados 3: Spotkaj się bohaterami przy pociągu, 6 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Musisz dotrzeć wszystkimi 4 bohaterami na peron kolejowy (M6,13) i wejść w interakcję z jednym z wagonów. Zakończy to misję.