Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja Desperados 3 poradnik, solucja

3 Misja - Troublemakers in Flagstone - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz pierwszą część opisu przejścia misji 3 - Troublemakers in Flagstone. Wydostanie się z mini-zasadzki jest bardzo proste i pozwoli ci to przystąpić do właściwej części zadania. Jarvis to jeden z 4 głównych celów misji i znajdziesz go w stajni próbującego ujeżdżać byka. Nasz poradnik podpowiada jak zbliżyć się do Jarvisa i jak doprowadzić do śmierci Jarvisa w nieszczęśliwym wypadku.

W naszym opisie przejścia misji 3 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M3,1) informuje, że powinieneś zerknąć na czerwony punkt o numerze 1 na mapie dotyczącej misji 3, a oznaczenie (M3,5) o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 3.

Celami misji możesz zajmować się w dowolnej kolejności. Nie musisz za wszelką cenę eliminować Jarvisa jako pierwszego.

Wydostanie się z zasadzki

Misja rozpoczyna się na tyłach dużego budynku (M3,1) - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Misja rozpoczyna się na tyłach dużego budynku (M3,1). Cooper i Hector muszą wydostać się z zamkniętego obszaru, który przeszukuje trzech zbirów kompanii DeVitta próbujących odnaleźć bohaterów.

W pozbyciu się tutejszych wrogów bardzo pomocne okażą się umiejętności Hectora. Bohater ten dysponuje wnykami na niedźwiedzie, które są w stanie od razu zabić złapanego przeciwnika, oraz opcją gwizdania do nakłonienia wroga do zbadania źródła podejrzanych dźwięków (wrogowie w ponczo są na to odporni). Pozbądź się w taki właśnie sposób dwóch pierwszych wrogów. Za każdym razem rozstaw pułapkę w miejscu poza zasięgiem ich widzenia, a następnie zagwizdaj i ukryj się Hectorem np. w krzakach. Przeciwnik musi znaleźć się wewnątrz niebieskiego okręgu żeby usłyszeć gwizdanie.

W startowej lokacji przebywa również przeciwnik Long Coat, który jest odporny na próby odwrócenia uwagi - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

W startowej lokacji przebywa również przeciwnik Long Coat, który jest odporny na próby odwrócenia uwagi. Zainteresuj się nim po tym jak wyeliminujesz dwóch zwykłych zbirów. Bandyty Long Coat może pozbyć się jedynie Hector - możesz w tym celu użyć toporka lub wybrać walkę wręcz i znokautować i związać przeciwnika.

Wyjście ze startowej lokacji znajduje się w północno-zachodnim narożniku (M3,2). Ważną informacją jest to, że po całej centralnej części miasteczka Flagstone możesz przemieszczać się bez konieczności skradania. Bohaterowie nie zostaną wykryci i zaatakowani nawet jeśli zbliżą się do zbirów oznaczonych na mini-mapie czerwonymi kropkami. Zakazane strefy symbolizują czerwone linie przy wejściach do nich - są to punkty (M3,3), (M3,6), (M3,10) oraz (M3,15) na mapie naszego atlasu świata. Możesz zabijać główne cele w dowolnej kolejności. Jeżeli masz np. problemy z dopadnięciem opisanego poniżej Jarvisa, to możesz sobie go zostawić na później.

Zamordowanie Jarvisa

Jarvis próbuje ujeżdżać byka w stajni w południowo-zachodniej części mapy (M3,1) - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Jarvis próbuje ujeżdżać byka w stajni w południowo-zachodniej części mapy (M3,1). Co jakiś czas odchodzi od byka żeby porozmawiać z kolegą. Niestety nie możesz łatwo zbliżyć się do Jarvisa, bo cały teren stajni jest zakazaną strefą. Po wkroczeniu do niego bohaterowie automatycznie zostaną zaatakowani w momencie wykrycia.

Stajnia ma trzy główne wejścia (M3,3) - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Stajnia ma trzy główne wejścia (M3,3). Są to główne południowe wejście, małe schody przy budynku oraz dziura w północnym płocie. Jedynie dziura w płocie nie jest przez cały czas obserwowana. Niestety wyeliminowanie pojawiających się w pobliżu niej bandytów może być trudne, zwłaszcza że w pobliżu kręcą się też cywile.

Najlepszy naszym zdaniem sposób infiltracji stajni to wejście do narożnego budynku (M3,4), którego nikt nie pilnuje. Wyjście z niego jest na piętrze i tuż obok stoi wróg w ponczo, którego można łatwo zaatakować i schować jego ciało w budynku. Z atakiem poczekaj na dobry moment żeby nie zostać zauważonym przez wroga podróżującego po okolicy. Będąc na górnym balkoniku pozostawaj cały czas w pozycji przykucniętej, a nie zostaniesz wykryty nawet jeśli ktoś z dołu będzie spoglądał w twoją stronę.

Jarvisa najlepiej jest wyeliminować w zaaranżowanym wypadku i twoim dążeniem będzie dotarcie Cooperem na zaznaczony na powyższym obrazku mały dach (M3,5) - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Jarvisa najlepiej jest wyeliminować w zaaranżowanym wypadku i twoim dążeniem będzie dotarcie Cooperem na zaznaczony na powyższym obrazku mały dach (M3,5). W realizacji tego planu będzie ci przeszkadzało co najmniej trzech okolicznych bandytów.

  1. Zaczekaj aż przeciwnik numer 1 z powyższego obrazka uda się w lewo za potrzebą. Upewnij się, że przeciwnik numer 3 nie spogląda w jego stronę. Zeskocz na przeciwnika 1 z górnego balkonika i szybko schowaj jego ciało w krzakach.
  2. Użyj drabiny żeby powrócić na balkonik, zaczekaj aż przeciwnik numer 3 wyruszy na południe i upewnij się, że Jarvis (numer 4) nie spogląda w tę stronę. Zeskocz na przeciwnika numer 2 (możesz od razu użyć noża lub go ogłuszyć). Schowaj szybko ciało przeciwnika 2. Alternatywnie przeciwnika 2 możesz też odciągnąć gwizdaniem do lewych krzaków, ale przypilnuj się żeby nikt inny nie znalazł się w zasięgu tej umiejętności.
  3. Pozbądź się w dowolny sposób przeciwnika numer 3 (np. ponownie zeskakując na niego, zostawiając pułapkę na niedźwiedzie) lub zignoruj go.

Docelowo postaraj się dotrzeć wskazaną ścieżką do drabiny prowadzącej na mały dach.

1 - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry
Po dotarciu na dach użyj trybu Showdown Mode do zaplanowania rzutu monetą w byka (M3,1) - Desperados 3: Ucieknij z zasadzki, zabij Jarvisa, 3 Misja - solucja - Desperados 3 - poradnik do gry

Po dotarciu na dach użyj trybu Showdown Mode do zaplanowania rzutu monetą w byka (M3,1). Z odpaleniem nagranej akcji zaczekaj do momentu aż Jarvis ustawi się obok zwierzęcia. Trafiony monetą byk nabije Jarvisa na swoje rogi i będzie to natychmiastowa śmierć celu misji. Zostanie ona potraktowana jako wypadek i w rezultacie nie powinno dojść do wszczęcia alarmu. Ostrożnie opuść Cooperem teren stajni żeby móc zająć się eliminacją kolejnych osób z listy.