Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Konfrontacja z Frankiem - 12 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

12 Misja - Dirt and Blood - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz ostatnią trzecią część opisu przejścia misji 12 - Dirt and Blood. W finałowej części misji jedyną grywalną postacią jest Cooper. Nasza solucja podpowiada jak przekraść się przez statek i gdzie znajduje się Frank. John musi dotrzeć do wspomnianego antagonisty i doprowadzić do konfrontacji z Frankiem.

W naszej solucji do misji 12 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M12,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 12.

W nowej lokacji (M12,14) pojawili się nowi przeciwnicy, których nie było wcześniej widać na mapie Nowego Orleanu - Desperados 3: Konfrontacja z Frankiem - 12 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

W nowej lokacji (M12,14) pojawili się nowi przeciwnicy, których nie było wcześniej widać na mapie Nowego Orleanu. Na szczęście nie są oni świadomi obecności Coopera i możesz dzięki temu zacząć skradać się.

Na kamiennym molo przed statkiem przebywa 2 przeciwników - przekradnij się gdy będą rozmawiać lub zabij ich po kolei po tym jak się rozejdą.

Po wejściu na pokład (M12,15) uważaj m - Desperados 3: Konfrontacja z Frankiem - 12 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Po wejściu na pokład (M12,15) uważaj m.in. na przeciwnika stojącego na podwyższeniu, gdyż ma on największe pole widzenia (warto załączyć sobie jego podgląd).

Kieruj się w prawo w stronę rozmawiających przeciwników. Najlepiej jest zabić jednego z nich rzuconym nożem, przekraść się po ten gadżet i w podobny sposób potraktować drugiego bandytę.

Dotrzyj docelowo na koniec statku gdzie przebywa Frank (M12,16) - Desperados 3: Konfrontacja z Frankiem - 12 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Dotrzyj docelowo na koniec statku gdzie przebywa Frank (M12,16). Gra wyświetli pierwszą cut-scenkę. Po odzyskaniu kontroli nad Cooperem wywołaj rozwijane menu inwentarza i wybierz z niego rewolwer. Wyceluj z broni we Franka żeby pojawiła się zielona linia. Nie ma tu do zaliczenia żadnej sceny akcji - użycie broni palnej wyświetli drugi filmik przerywnikowy kończący misję.