Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Znajdź Coopera i Kate, 8 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

8 Misja - One Hell of a Night - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 możesz znaleźć pierwszą część opisu przejścia misji 8 - One Hell of a Night. Z naszej solucji dowiesz się gdzie znajdują się Cooper i Kate oraz jak dotrzeć do pozostałych bohaterów po to żeby dołączyć ich do drużyny.

W naszej solucji do misji 8 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M8,7) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 7 na mapie misji 8.

Misję rozpoczynasz sterując jedynie Hectorem (M8,1), aczkolwiek odnalezienie Coopera i Kate nie zajmie ci dużo czasu - Desperados 3: Znajdź Coopera i Kate, 8 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz sterując jedynie Hectorem (M8,1), aczkolwiek odnalezienie Coopera i Kate nie zajmie ci dużo czasu. Cooper śpi na dachu pobliskiej wieży (M8,2) i musisz wyruszyć w jej stronę. Już na samym początku misji poznasz jej dwie unikalne cechy. Pierwszą z nich jest to, że bohaterowie nie mogą korzystać z broni palnej ani z "ofensywnych" gadżetów, gdyż na czas rozgrywania misji przedmioty te "zagubiły się" i będą dostępne dopiero począwszy od kolejnego etapu. W przypadku Sancheza w inwentarzu znajdziesz ciekawy przedmiot - wnyki zastąpione zostały grabiami i przeciwnik może zostać ogłuszony w momencie wejścia na rozstawione grabie.

Druga unikalna cecha tej misji to pozostawianie śladów butów na błocie. Zwykli przeciwnicy oraz wrogowie Long Coat po zauważeniu śladów wyruszą w ich stronę i zaczną za nimi podążać. Możesz skorzystać z tej mechaniki do pozbycia się pierwszego bandyty - pozwól żeby zauważył ślady butów i "doprowadź go" na tyły składowiska drewna żeby się go pozbyć w odosobnionym miejscu.

Kolejny bandyta stoi u podstawy wieży, na szczycie której śpi Cooper (M8,2) - Desperados 3: Znajdź Coopera i Kate, 8 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Kolejny bandyta stoi u podstawy wieży, na szczycie której śpi Cooper (M8,2). Ustaw się w takim miejscu żeby bandyta mógł usłyszeć gwizdanie Sancheza. Rozstaw najpierw grabie, zagwiżdż i pozwól na to żeby przeciwnik wszedł na grabie i stracił przytomność. We wszystkich tego typu sytuacjach nie zapomnij oczywiście o związaniu ogłuszonego przeciwnika i schowaniu jego ciała.

Wyjdź na wieżę i wejdź w interakcję z Cooperem żeby dołączył do drużyny.

Ponownie skorzystaj z triku ze śladami na błocie żeby odciągnąć pojedynczego przeciwnika - Desperados 3: Znajdź Coopera i Kate, 8 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Ponownie skorzystaj z triku ze śladami na błocie żeby odciągnąć pojedynczego przeciwnika. Bohaterowie mogą też tu wykonać łączony atak (Showdown Mode) na rozmawiających bandytach. Dotrzyj następnie do ławki (M8,3) po to żeby przyłączyć Kate do drużyny.

Przejdź wszystkimi trzema bohaterami do zaznaczonego obszaru przy budynku mieszkalnym żeby wysłuchać planu działania.