Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Desperados 3 - Misja 1
Desperados 3 - Misja 1
Miejsce rozpoczęcia misji. W pobliżu nie ma żadnych przeciwników. Musisz zacząć podążać za Jamesem (ojcem młodego Johna).
Brama. Pilnuje jej pojedynczy rewolwerowiec. Zaczekaj aż pójdzie w lewo i przekradnij się do bramy żeby ją otworzyć.
Zniszczony wóz. Okolicę obserwuje pojedynczy rewolwerowiec. Rozegraj samouczek z odwracania uwagi przeciwników monetą.
Stajnia. Musisz tu rozegrać samouczek z używania trybu Showdown Mode i zaplanować rzut monetą w konia. Pomyślna akcja doprowadzi do wyeliminowania obu wrogów.
Drabina sznurowa. Musisz w tym miejscu opuścić drabinę dla Jamesa. Należy w tym celu wdrapać się po bluszczu na dach budynku.
Dach. To jeden z celów misji. Użyj monety do odwrócenia uwagi trzech okolicznych przeciwników. Pozwoli ci to przekraść się do drabiny.
Pojedynek rewolwerców. Zgodnie z radą od Jamesa nie musisz się w niego angażować i możesz zignorować wrogów.
Wartownik przy klifie. Należy zakraść się w jego pobliże i użyć monety do odwrócenia jego uwagi. Pozwoli to Jamesowi zaatakować obu wrogów. Ogłuszonego przeciwnika musisz szybko związać i następnie schować jego ciało w krzakach.
Ścieżka przy klifie. Prowadzi ona do dalszej części wioski. Obracaj kamerą żeby widzieć lepiej ścieżkę.
Pojedynczy wartownik. Odwróć jego uwagę monetą i dopiero wtedy wdrap się po bluszczu.
Zawieszony ładunek. Musisz zakraść się do drzwi budynku na lewo od przeciwników. Wybierz wyjście na dachu i wejdź w interakcję z mechanizmem żeby zrzucić ciężki ładunek na 3 rewolwerówc.
Posąg. Dotrzyj tu żeby zakończyć misję.
Powiększ mapę

Desperados 3: 1 Misja, mapa Desperados 3 poradnik, solucja

1 Misja - On the Hunt - mapa, odznaki, wyzwania

Legenda Desperados 3 - Misja 1

Ważne lokacje na mapie

Na tej stronie atlasu świata do gry Desperados 3 znajdziesz szczegółową mapę misji 1 - On the Hunt. Na mapie zaznaczyliśmy wszystkie ważne lokacje odwiedzane wraz z ojcem Johna Coopera i każdą z nich dokładnie opisaliśmy. Nasz poradnik pomoże ci w bezpiecznym przejściu przez prolog oraz w pomyślnym zaliczeniu wszystkich celów misji.

Pełny opis przejścia misji 1 znajduje się na kolejnej stronie tego rozdziału. W naszej solucji znajdują się też odwołania do mapy. Przykładowo oznaczenie (M1,5) informuje, że powinieneś zerknąć na punkt o numerze 5 na mapie dotyczącej misji 1.

Oznaczenia na mapie misji 1

  1. Czerwone kropki symbolizują przeciwników, zaś białe kropki symbolizują konie oraz postacie o neutralnym nastawieniu.
  2. Niebieskimi punktami oznaczyliśmy wszystkie ważne lokacje nadające się do odwiedzenia. Opisy tych punktów znajdują się bezpośrednio pod mapą.

Ogólne informacje na temat misji 1

Misja 1 (On the Hunt) jest jedynym etapem wchodzącym w skład prologu kampanii - Desperados 3: 1 Misja, mapa - Desperados 3 - poradnik do gry

Misja 1 (On the Hunt) jest jedynym etapem wchodzącym w skład prologu kampanii. Poziom ten rozgrywany jest w Devil's Canyon i należy potraktować go jako rozbudowany samouczek. Zostaniesz zapoznany ze wszystkimi najważniejszymi mechanizmami rozgrywki. Nie oznacza to, że w etapie tym nie można zginąć. Musisz unikać wykrycia przez wszystkich napotykanych przeciwników, zwłaszcza że sterowana postać będzie bezbronna. Nie próbuj w żaden sposób atakować wrogów, a jedynie stosuj sugerowane przez grę techniki po to żeby ich omijać lub żeby odwracać ich uwagę. Misja ta ma bardzo liniowy charakter. Musisz podążać odgórnie narzuconą trasą i na bieżąco zajmować się nowymi małymi celami misji.

Grywalni bohaterowie:

  1. Młody John - To bardzo nietypowy etap, bo steruje się w nim wyłącznie młodocianym Johnem Cooperem. Sterowana postać nie posiada żadnych broni. Będziesz mógł jedynie polegać na rzucaniu monetami.

Odznaki / wyzwania w misji 1

W pierwszej misji gry nie ma żadnych wyzwań. Nawet jeśli ukończysz misję nie otrzymasz dostępu do żadnych odznak (Badges). Wyzwania pojawiają się dopiero począwszy od misji 2.