Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Zdobądź przebranie dla Kate - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

14 Misja - The Wages of Pain - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz pierwszą część opisu przejścia misji 14 - The Wages of Pain. Nasza solucja podpowiada jak skutecznie eliminować wrogów stojących przy torach oraz jak dotrzeć do miejsca pozyskania przebrania dla Kate.

W naszej solucji do misji 14 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M14,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 14.

Kate i Sanchez rozpoczynają tę misję w południowej części mapy (M14,1) - Desperados 3: Zdobądź przebranie dla Kate - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Kate i Sanchez rozpoczynają tę misję w południowej części mapy (M14,1). Zanim zajmiesz się głównymi celami misji warto pozyskać przebranie dla Kate, gdyż będziesz mógł je skutecznie wykorzystywać aż do samego końca etapu.

Mapę przedzielają tory kolejowe (M14,2) i raz na kilkadziesiąt sekund pojawia się na nich pociąg. Pojawienie się pociągu nie należy traktować w kategoriach zagrożenia (masz dużo czasu żeby ewentualnie zejść z torów), a szansy do prostszego eliminowania przeciwników. Przejeżdżający pociąg blokuje bowiem chwilowo pole widzenia bandytom stojącym po przeciwnej stronie torów. Trik ten możesz od razu wykorzystać do zabicia Sanchezem pokazanego na obrazku pierwszego przeciwnika Long Coat (M14,7).

Podobny schemat zachowania stosuj przy kolejnych przeciwnikach stojących wzdłuż torów i dodatkowo jeśli 2 wrogów stoi po tej samej stronie torów to pomagaj sobie perfumami Kate do oślepienia jednego z nich - Desperados 3: Zdobądź przebranie dla Kate - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Podobny schemat zachowania stosuj przy kolejnych przeciwnikach stojących wzdłuż torów i dodatkowo jeśli 2 wrogów stoi po tej samej stronie torów to pomagaj sobie perfumami Kate do oślepienia jednego z nich.

Docelowo powinieneś zdecydować się na przejście przez lokację, w której wykopany został duży dół (M14,8). Użyj dwukrotnie perfum na zwykłych bandytach pracujących przy dole, najpierw po to żeby móc zabić przeciwnika w ponczo i następnie po to żeby móc dotrzeć do śpiącego Long Coata po przeciwnej stronie dołu. Pozbądź się wroga z dachu chatki i zacznij używać gwizdania po to żeby przyciągać w to miejsce zwykłych przeciwników. Pozwoli ci to łatwo ich zabić.

Powróć do okolicy, w której przebywał pierwszy Long Coat (M14,7) - Desperados 3: Zdobądź przebranie dla Kate - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Powróć do okolicy, w której przebywał pierwszy Long Coat (M14,7). Po drugiej stronie muru co jakiś czas pojawia się pierwszy spośród kilku 3-osobowych patroli. Warto doprowadzić do pozbycia się go już teraz, gdyż ułatwi ci to dalsze zmagania.

Wrogów z patrolu możesz odciągnąć gwizdaniem. Po tym jak pojawią się w dolnej części mapy użyj obrzyna Sancheza po to żeby zastrzelić ich wszystkich w pojedynczym ataku. Przed oddaniem strzału upewnij się, że w zewnętrznym okręgu nie ma żadnych innych postaci (wrogów oraz cywilów), gdyż tylko wtedy wystrzał z obrzyna nie zaalarmuje okolicy.

Wyrusz w stronę miejsca, w którym stoi kobieta ze strojem nadającym się do założenia przez Kate (M14,3) - Desperados 3: Zdobądź przebranie dla Kate - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Wyrusz w stronę miejsca, w którym stoi kobieta ze strojem nadającym się do założenia przez Kate (M14,3). W drodze do tego miejsca nie powinieneś napotkać poważniejszych komplikacji. Pozbądź się w łączonym ataku dwóch wrogów rozmawiających obok odwróconej plecami kobiety.

Ogłusz kobietę i zabierz przebranie po to żeby mogła zacząć z niego korzystać Kate. Warto je oczywiście od razu założyć i pamiętać jak zwykle o tym, że przebranie "nie zadziała" na wrogów Long Coat, których Kate również będzie musiała unikać.