Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Zabij McBane'a, 3 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

3 Misja - Troublemakers in Flagstone - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz trzecią część opisu przejścia misji 3 - Troublemakers in Flagstone. Należy zamordować McBane'a przebywającego na terenie placu budowy, który sąsiaduje z torami kolejowymi. Nasz poradnik podpowie ci jak zinfiltrować plac budowy pozostając niezauważonym i jak zabić McBane'a poprzez zaaranżowanie nieszczęśliwego wypadku.

W naszym opisie przejścia misji 3 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M3,1) informuje, że powinieneś zerknąć na czerwony punkt o numerze 1 na mapie dotyczącej misji 3, a oznaczenie (M3,5) o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 3.

Celami misji możesz zajmować się w dowolnej kolejności. Nie musisz za wszelką cenę eliminować McBane'a jako trzeciego w kolejności.

McBane przebywa na terenie placu budowy zlokalizowanego w północno-wschodniej części mapy (M3,3) - Desperados 3: Zabij McBanea, 3 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

McBane przebywa na terenie placu budowy zlokalizowanego w północno-wschodniej części mapy (M3,3). W pobliżu placu znajdują się też budowane tory kolejowe. Cel misji może stać przy stole lub przy ścianie lewego budynku - na potrzeby sprytnego pozbycia się McBane'a bardziej powinna zainteresować cię ta druga lokalizacja. Plac budowy to zakazana strefa. Po wkroczeniu do niej bohaterowie automatycznie zostaną zaatakowani w momencie wykrycia.

Na teren placu budowy prowadzą trzy główne przejścia (M3,10) - Desperados 3: Zabij McBanea, 3 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Na teren placu budowy prowadzą trzy główne przejścia (M3,10). Są tu dziura w zachodnim płocie oraz dwa przejścia pomiędzy południowymi budynkami. Z naszej strony polecamy wybrać przejście zlokalizowane najbardziej na wschód. Nie jest ono pilnowane i po zakradnięciu się na plac budowy będziesz mógł schować się w krzakach (M3,12) (jak również opcjonalnie łatwo pozbyć się dwóch okolicznych zbirów).

Alternatywny sposób dostania się na plac budowy to skorzystanie z drabiny (M3,11) obok jednego z przeciwników. Musiałbyś uważać na jego kolegę, który co pewien czas powraca w to miejsce. Użycie drabiny pozwoliłoby ci dostać się na piętro budowanego domu. Po jego parterze przechadza się jeden z wrogów.

Proponujemy od razu wyruszyć jednym z bohaterów w stronę McBanea - Desperados 3: Zabij McBanea, 3 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Proponujemy od razu wyruszyć jednym z bohaterów w stronę McBane'a. Jeśli zależy ci na szybkim ukończeniu misji, to możesz wykonać szybki atak z ukrycia (gwarantowane wszczęcie alarmu) lub spróbować odwrócić jego uwagę.

Jest na szczęście ciekawsza i bezpieczniejsza metoda i polega ona na przygnieceniu McBane'a ścianą budowanego lewego domu (M3,13). W tym celu podążaj za McBane'em na zachód i miej ustawiony podgląd jego pola widzenia żeby nie dać mu się zauważyć. Cel podróży pokazuje powyższy obrazek.

Po wejściu do budowanego domu użyj drabiny żeby dostać się na piętro - Desperados 3: Zabij McBanea, 3 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Po wejściu do budowanego domu użyj drabiny żeby dostać się na piętro. Dotarcie do miejsca zaaranżowania wypadku McBane'a utrudnia przeciwnik w ponczo. Rozwiązaniem tego problemu jest jednoczesne pozbycie się dwóch bandytów dzięki trybowi Showdown Mode. Mowa tu konkretnie o przeciwnikach z powyższego obrazka, albowiem wzajemnie się oni obserwują. Po tym jak zaplanujesz ataki i odpalisz akcję zadbaj o to żeby szybko schować w krzakach zwłoki południowego przeciwnika.

1 - Desperados 3: Zabij McBanea, 3 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry
Ponownie wybierz bohatera będącego na piętrze budowanego budynku - Desperados 3: Zabij McBanea, 3 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Ponownie wybierz bohatera będącego na piętrze budowanego budynku. Podejdź do konstruowanej ściany i zaczekaj aż McBane zatrzyma się przy ścianie budynku. Wejdź w interakcję z nią żeby doprowadzić do jej popchnięcia i przygniecenia celu misji. Akcja ta zostanie potraktowana jako nieszczęśliwy wypadek i nie powinien zostać wszczęty alarm.

Zaczekaj aż przeciwnicy zakończą oględziny miejsca śmierci McBane'a i ostrożnie opuść teren placu budowy (najlepiej tą samą drogą).