Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

11 Misja - Burn the Queen - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz trzecią część opisu przejścia misji 11 - Burn the Queen. Finałowa część naszej solucji dotyczy zinfiltrowania Królowej, czyli ogromnego parowca znajdującego się na bagnach. Nasz poradnik m.in. podpowiada jak dostać się na pokład Królowej pozostając niezauważonym, jak podpalić Królową i gdzie dotrzeć po zaliczeniu wszystkich głównych celów misji.

W naszej solucji do misji 11 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M11,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 11.

Statek o nazwie Królowa znajduje się w północnej części mapy (M11,18) i jest niestety dość pilnie strzeżony przez przeciwników - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Statek o nazwie Królowa znajduje się w północnej części mapy (M11,18) i jest niestety dość pilnie strzeżony przez przeciwników. Musisz w szczególności uważać na:

  1. 2 strażników na lewo od statku
  2. przeciwnika na schodach na lewo od statku
  3. Long Coata stojącego na jednym z górnych pokładów parowca i spoglądającego na południe
  4. 2 strażników stojących u podstawy parowca (M11,16)

Obecność wszystkich tych przeciwników utrudnia znacząco zinfiltrowanie statku, bo łatwo zostać wykrytym i niełatwo jest ich pozbyć się bez alarmowania okolicy. Polecamy zakraść się Cooperem lub Isabelle do drabiny w lewej części statku (M11,15). Po skorzystaniu z niej będziesz mógł złapać się bluszczu i dotrzeć na jeden z górnych pokładów.

Kieruj się w stronę dachu parowca (M11,18), przy czym musisz uważać na przebywającego tu Long Coata oraz na snajpera z małej wieży - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Kieruj się w stronę dachu parowca (M11,18), przy czym musisz uważać na przebywającego tu Long Coata oraz na snajpera z małej wieży. Snajpera można zastrzelić (użyj Buntline'a), przy czym dokonaj tego w momencie gdy Long Coat będzie spoglądał w inną stronę.

Jeden strażnik patroluje górny pokład. Zaczekaj na dobry moment żeby wyruszyć za nim i pozbyć się go. W tej okolicy znajduje się doskonałe miejsce do dokonania sabotażu. Możesz zrzucić zaznaczone na obrazku deski, które spadną na stojących pod nimi wrogów w ponczo (M11,16). Ich śmierć (w zaaranżowanym wypadku) ułatwi możliwość obejścia parowca od prawej strony dla pozostałych postaci z drużyny.

Nie śpiesz się z wysyłaniem swoich ludzi na prawo od statku, bo okolicę tę pilnuje kilku przeciwników - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Nie śpiesz się z wysyłaniem swoich ludzi na prawo od statku, bo okolicę tę pilnuje kilku przeciwników. Najlepiej jest rozprawić się z nimi polegając na tym, że Isabelle i Cooper dzięki wdrapywaniu się po bluszczu mogą przejść przez górne pokłady parowca.

Rozpraw się z przeciwnikiem chodzącym z łopatą. Zainteresuj się następnie dwoma strażnikami zaznaczonymi na powyższym obrazku. Najlepiej jest pozbyć się ich w łączonym ataku w oparciu o tryb Showdown Mode. Po tym jak "oczyścisz" prawą stronę wszyscy pozostali bohaterowie (oraz Wayne) będą mogli dotrzeć w tę okolicę.

Sabotowanie Królowej nie jest łatwe, bo beczka na najwyższym pokładzie statku (M11,18) jest pilnowana przez wspomnianego wcześniej Long Coata - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Sabotowanie Królowej nie jest łatwe, bo beczka na najwyższym pokładzie statku (M11,18) jest pilnowana przez wspomnianego wcześniej Long Coata. Zaatakowanie go zostanie odnotowane przez osoby z północnego obozowiska (M11,19).

Najlepsze rozwiązanie tego problemu to odciąganie kolejnych wrogów z północnego obozowiska do obszaru po prawej stronie. Możesz do tego celu używać np. gwizdania Hectora. Musisz jednak być gotowy na to, że niektórzy wrogowie podróżują parami i w rezultacie wyruszą na zbadanie danego miejsca we dwójkę. Pomoże ci tu oczywiście Showdown Mode - zaczaj się na każdą grupę żeby pozbyć się wrogów w ramach pojedynczej akcji.

Ostatni przeciwnik z północnego obozowiska pilnuje dwóch skrzyń z amunicją (M11,7) - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Ostatni przeciwnik z północnego obozowiska pilnuje dwóch skrzyń z amunicją (M11,7). Możesz zakraść się do niego polegając na prawych krzakach lub zastrzelić go McCoy'em z wieży, na której wcześniej przebywał snajper. Nie doprowadzisz do wszczęcia alarmu jeśli momentu śmierci tej postaci nie zauważy Long Coat.

Dotrzyj Hectorem na dach parowca (M11,18) żeby pozbyć się Long Coata. Dopiero wtedy grając Hectorem zniszcz beczkę, dzięki czemu po całym statku rozleje się olej.

Wybierz dowolną postać i podnieś dowolną z palących się pochodni (w wersji na PC wciśnij CTRL i następnie kliknij na pochodni) - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Wybierz dowolną postać i podnieś dowolną z palących się pochodni (w wersji na PC wciśnij CTRL i następnie kliknij na pochodni).

Wybierz akcję rzucenia pochodnią (w wersji PC wciśnij A) i spraw żeby wylądowała w dowolnym miejscu, w którym znajduje się rozlany olej. Królowa stanie w płomieniach i zaliczysz najważniejszy cel misji.

Ostatnia część zadania zakłada dotarcie na pokład małego parowca (M20,21) po to żeby uciec nim z mapy - Desperados 3: Zinfiltruj i podpal Królową, 11 Misja - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Ostatnia część zadania zakłada dotarcie na pokład małego parowca (M20,21) po to żeby uciec nim z mapy. Zainteresuj się okolicznym mechanizem (M20,20), który pozwala na popchnięcie skrzyni. Zaczekaj z wykonaniem tej akcji aż u dołu ustawi się dwóch przeciwników, dzięki czemu obu wrogów zginie w tragicznym wypadku.

Możesz wykorzystać zamieszanie do przekradnięcia się na parowiec lub do rozprawienia się z pozostałymi przeciwnikami z okolicy (pomogą ci 'Połączenie' Isabelle oraz łączone ataki w Showdown Mode).